Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Oliveris, Vokietija

Sumanus dizainas padeda geriau pateikti prekės ženklą apsipirkimo vietose, gerina pakuotės tvirtumą ir išnaudoja nereikalingą erdvę.

Kokia buvo Jūsų didžiausia inovacija?

„Mano „Balisto“ mažmeninei prekybai paruoštas padėkliukas, kuris, palyginti su originalu, pagerino pirminių pakuočių matomumą lentynose. Jis taip pat turi sumanią priekinę dalį, kuri automatiškai susilenkia į vidų ir suformuoja pagrindą. Tokiu būdu išnaudojama anksčiau buvusi nenaudinga vieta. Dėl šio sulenkimo padidėja pakuotės tvirtumas, o prekės ženklas apsipirkimo vietose matomas geriau, net jei mažmenininkas padeda pakuotę žemesnėje lentynoje“.

Tai mane įkvepia bandyti surasti naujų vertės pridedančių naudojimo būdų netgi geriausiai žinomiems gaminiams.

Kas įkvėpė šią inovaciją?

„Visada ieškau naujų veiklos būdų, kad būtų patenkinti kylantys poreikiai. Tai mane įkvepia bandyti surasti naujų vertės pridedančių naudojimo būdų netgi geriausiai žinomiems gaminiams. Prie mano įkvėpimo prisidėjo ir kiti mūsų versle dalyvaujantys žmonės. Prie šios pakuotės dirbo visa komanda, tad tikra tiesa, kad kalbėdami su vienu „Smurfit Kappa“ darbuotoju bendradarbiaujate su šimtais“.

Kas atsitiko po to?

„Klientui itin patiko idėja išnaudoti medžiagą papildomai prekės ženklui reklamuoti ir, palyginti su ankstesnėmis pakuotėmis, sutaupyti 10 % medžiagos. Kadangi mūsų įmonės veikla grįsta tvarumu, visada suvokiu, kad mūsų darbą lydi nuolatinis polėkis, o šio dizaino sėkmė paskatino daugelį mažmeninės prekybos prekių ženklų savininkų jį taikyti kaip tvaresnį sprendimą pagal savo pakuočių reikalavimus“.


„Mano dizainas buvo pripažintas „Smurfit Kappa“ inovacijų apdovanojimuose. Būti pripažintam kolegų ir klientų – tikra garbė“.

Mažmeninio pardavimo pakuotė

Siūlome įvairias mažmeninei prekybai skirtas pakuotes. Jas kuriame tinkamai parinkdami medžiagas ir sujungdami struktūrinį dizainą bei aukštos kokybės spaudą, kad maksimaliai padidintume prekės ženklo įtaką ir padėtume didinti pardavimus.

Sužinokite daugiau