Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Herwinas, Nyderlandai

Herwinas yra Europos Klientų aptarnavimo vadovas, įsikūręs mūsų Nyderlandų plėtros ir vystymo centre ir bendradarbiaujantis su tarptautinėmis įmonėmis optimizuojant jų pakuočių tiekimo grandines.

 

Naujoji dėžė buvo sukurta pasitelkiant mūsų dizainerių vietines žinias apie „Unilever“, mūsų Plėtros ir vystymo centre ir klientų kūrybiniuose seminaruose įgytas specifines žinias. 2010 metais pripažinti kompanijos „Unilever“ – Tiekėjo tvarumo apdovanojimas.

Kurią savo inovaciją laikote sėkmingiausia?

„Shopper“ projekte kartu su visai Europai atstovaujančiu klientu „Unilever“ buvo kuriama nauja perforuota įprastos konstrukcijos dėžė. Ankstesniame dizaine buvo naudojama dvigubos medžiagos pakuotė su plastikine nuplėšiamąja juosta, kurios efektyvumas, palyginti su mažmeninei prekybai paruošta pakuote „5 Easy‘s“, buvo mažas. Taigi buvo sukurtas mažmeninės prekybos aplinkai skirtas lengvai naudojamas ir atidaromas naujas dėžės dizainas, kuris geriau atrodo lentynose ir sumažina bendras pakuotės naudojimo išlaidas“.

Kas įkvėpė šią inovaciją?

„Ši pakuotė buvo sukurta pasitelkiant mūsų dizainerių vietines žinias apie „Unilever“ sistemas, reikalavimus ir mūsų Plėtros ir vystymo centre įgytas specifines žinias. Dizainas buvo sukurtas įkvėpimui skatinti skirtame klientų kūrybiniame seminare, kuriame dalyvavo pagrindiniai Jungtinės Karalystės ir Italijos dizaineriai. Jie pristatė temą „Kaip kuriame geresnes pakuotes“ ir pasitelkdami mūsų trimates priemones parodė „Unilever“ efektyviausius sprendimus. Per visą projektą bendradarbiavome su „Unilever“, kad užtikrintume jų poreikių patenkinimą.

Kas atsitiko po to? 

„Dabar kompanija „Unilever“ turi itin sėkmingą, optimizuotą ir vertės pridedantį sprendimą, kuris užtikrina geresnį pateikimą lentynose ir daro mažesnį poveikį aplinkai – pašalinus nuplėšiamąją juostą sunaudojama 140 tonų mažiau plastiko, tokiu būdu optimizuojamos išlaidos. Šią pakuotę pristatome visoje Europoje. „Smurfit Kappa“ yra vienintelis gamintojas, kuris siūlo struktūrizuotą įgyvendinimą visoje Europoje. „Unilever“ pripažino mūsų darbą šiame projekte 2010 metais įteikdami savo prestižinį Partnerio tvarumo apdovanojimą“.

Plėtros ir vystymo centras

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins mūsų klientų pardavimus.

Sužinokite daugiau