Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Fulvio, Vokietija

„TWIN ABC“ – atsakas į rinkos poreikius pralenkiant konkurentus.

Novatoriškas kartonas suteikia galimybę klientams pasiūlyti vertingesnį gaminį

Fulvio yra Šiaurės Vokietijoje esančio Hojos popieriaus fabriko – vieno iš didžiausių perdirbtos atsparios dangos gamintojų pasaulyje – Gaminių vadovas, atsakingas už atsparia danga dengtas kartonines plokštes.

Kokia buvo Jūsų didžiausia inovacija?

„Be jokios abejonės, tai vadovavimas aukščiausios kokybės dvigubos dangos kartono kūrimui. Tai buvo aplinką tausojantis sprendimas, nes šio kartono sudėtyje nėra polietileno (PE) plėvelės arba cheminių miltelių, o į rinkos poreikius buvo atsižvelgta gerokai pralenkiant konkurentus. Naujasis kartonas mums suteikė galimybę išsiskirti ir likti konkurencingiems. Įprastu metodu ant viršutinės kartono dalies dedamos dvi dangos, o ant galinės – viena. Tačiau to nepakanka, kad būtų įgytos specialios atsparumo savybės, kurių pageidauja mūsų klientai, pvz., apsauga nuo riebalų ir garų. Todėl sukūrėme TWIN ABC“.

Kas įkvėpė šią inovaciją?

„Ieškojau naujo dengimo būdo ir prisiminiau dangos koncepciją pavadinimu „TWIN ABC“. Ji suteikia galimybę dukart padengti abi kartono puses ir taip intarpe sudaryti aukščiausios kokybės atsparią dangą. Tokio tipo dengimo technologija kartono pramonėje buvo visiškai nauja ir iki tol žinoma tik teoriškai. Palaikomi didelės Hojos komandos ir vykdomosios valdžios pasiekėme tokį komercinės sėkmės lygį, kokio dar nebuvo pavykę pasiekti“.

Kas atsitiko po to?

„Šis novatoriškas kartonas mums suteikė galimybę klientams pasiūlyti vertingesnį gaminį. Natūrali rinkos paklausa buvo didžiulė – daugybė klientų laukė būtent šio gaminio.

 Hojos specialiojo kartono tonažas kasmet dvigubėja, o didžiausia paklausa tenka atsparumo nuo tepalų apsaugai.

Iš pradžių didžiausia mūsų rinka buvo naminių gyvūnėlių maisto sektorius, dabar įsiskverbėme į šaldyto maisto ir išsineštinio maisto sektorius.Hojoje šiuo metu pagaminama didelė dalis pasaulio intarpinės perdirbtos atsparios dangos“.

Masyviojo kartono lakštai

Atsakingas popieriaus ir kartono tiekimas tvariai pakuočių gamybai.

Sužinokite daugiau