Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Danielis, Kolumbija

​Kokia Jūsų įsimintiniausia inovacijų akimirka?

„Mano didžiausia inovacija – mūsų klientui „Loceria Colombiana“ sukurti puodukų reklaminiai padėklai. Stambių mažmenininkų, pvz., „Home Center“ ir „Exito“, naudojami reklaminiai stendai turi optimizuoti mažmeninės prekybos vietą ir reklamuoti gaminius pirkėjams“.

„Sukūriau modulinį demonstravimo sprendimą. Pirkėjai gali lengvai atidaryti pakuotę ir apžiūrėti puodukus. Patraukdami pirkėjo dėmesį parduotuvėje sugebėjome padidinti pardavimus. Šiam dizainui taip pat reikia itin mažai medžiagų, todėl galima iki minimumo sumažinti išlaidas ir kurti efektyvias pakuotes“.

Kas Jus įkvėpė šiam sprendimui?

„Pagrindinė paspirtis šiam sprendimui kurti buvo gebėjimas iš pagrindų suprasti klientų poreikius dėl ekonominių ir praktinių demonstravimo sprendimų. Puikūs darbiniai santykiai padėjo sukurti ir plėtoti novatoriškus demonstravimo sprendimus, padedančius parduoti gaminius“

Kas atsitiko po to?

„Su šiuo dizainu 2011 metais laimėjau pirmąją vietą mažmeninei prekybai paruoštų pakuočių kategorijoje „Smurfit Kappa“ Lotynų Amerikos inovacijų apdovanojimuose. Tai buvo geriausias mano novatoriško pakuotės dizaino įvertinimas“.

Reklaminiai stendai

Prekybos vietoms skirti reklaminiai stendai kuriami taip, kad atitiktų konkrečius Jūsų rinkodaros tikslus. Siekiant maksimaliai padidinti prekės ženklo įtaką ir padėti didinti pardavimus pasitelkiamas struktūrinis ir grafinis dizainas.

Patyrinėkite reklaminius stendus