Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Renginiai

Mūsų renginiai suteikia geresnio bendravimo, naujų idėjų, tvirtesnių santykių galimybę ir didina supratimą.

„Smurfit Kappa“ inovacijos gimsta ne laboratorijoje už uždarų durų. Tikime, kad jos gali atsirasti tik bendradarbiaujant su visais suinteresuotaisiais asmenimis. Visada stengiamės kuo geriau pažinti ir suprasti savo klientų verslą ir ieškome geresnių sprendimų, kad būtų pasiektas didesnis efektyvumas

To siekdami rengiame renginius, kurie suteikia geresnio bendravimo, naujų idėjų, tvirtesnių santykių galimybę ir didina supratimą visais mūsų verslo lygmenimis. Geriau suprasdami mūsų verslą galite priimti sumanesnius sprendimus. Dalydamiesi žiniomis apie naujausius pakuočių technologijos tobulinimus arba mažmenininkų reikalavimus padedame Jums įgyti pranašumą prieš konkurentus rinkoje.

Arco Berkenbosch - Viceprezidentas marketingui, tyrimams ir plėtrai

„Negalime džiaugtis tuo, kas pasiekta, jei norime pasiekti savo tikslą – padėti klientams parduoti daugiau“.

Šiame neramiame pasaulyje, kai klientų poreikiai nuolat keičiasi, turime būti atviri naujoms idėjoms ir pasiruošę dirbti ir mokytis iš visų tiekimo grandinės dalyvių. Vadovaudamiesi šiuo požiūriu pasiekėme profesinių laimėjimų, kuriais galime didžiuotis.

Dirbame su savo tiekėjais. Mokomės iš mažmenininkų. Bendradarbiaujame su universitetais ir mokslininkais. Visa tai darome turėdami vieną tikslą – sustiprinti savo klientų prekių ženklus. Toks 100 % susitelkimas į klientus rinkoje yra išties išskirtinis požiūris ir, skirtingai nei daugelis kitų dalyvių, į svarbius pakuočių tobulinimus, pvz., mažmeninei prekybai paruoštų pakuočių arba tvarių pakuočių, žvelgiame iš vienos – kliento – perspektyvos.

„Nekuriame vien mažmenininkams skirtų pakuočių. Pakuotes kuriame visiems savo klientams“.

Kur kiti stabteli, mes judame pirmyn. Savo fabrikų tvarumą sertifikuojame ne tam, kad patenkintume nevyriausybines organizacijas. Visus savo pakuočių fabrikus sertifikuojame, kad padėtume savo klientams ir užtikrintume Jų pakuočių tvarumą.

Pakuočių kursai

Žinių apie tai, kas sudaro gerą pakuotę, plėtra.

Pakuočių kursai

Parodos

Mūsų inovacijų demonstravimas, žinių atnaujinimas ir atsiliepimų pateikimas vietoje.

Parodos

Inovacijų dienos

Inovacijų dienos – Jūsų vizijos pavertimas veiksmingu pakuotės sprendimu.

Inovacijų dienos

Inovacijų apdovanojimai

Pakuočių dizainą ir plėtrą apimanti verslo partnerystė.

Inovacijų apdovanojimai