Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuočių kursai

Žinių apie tai, kas sudaro gerą pakuotę, plėtra.

Svarbu, kad apibūdindami pakuotę tiksliai žinotumėte, ko reikia tinkamam pakuotės sprendimui pasiekti.

Rengiame kursus, skirtus klientams ir mažmenininkams. Juose parodome visas pakuočių popieriaus pagrindu galimybes. Šių kursų tikslas – plėsti žinias apie mūsų gaminius ir gerinti verslo supratimą apie geros pakuotės kūrimo principus. Dėl to klientai gali priimti geresnius sprendimus dėl savo pakuočių ir rinkos.

„Dėkoju už idealiai suorganizuotus puikius kursus. Jie neabejotinai papildė mano bendrąsias žinias apie gofruotąjį kartoną ir profesinį įspūdį apie „Smurfit Kappa“.
Rudas, Pakuočių vadybininkas,                „Philips Healthcare“

Mūsų standartiniai pakuočių kursai apima visą pakuočių popieriaus pagrindu procesą ir su juo susijusį mokslą. Pateikiami modulių formatu ir išskirsto procesą pagal etapus – nuo popieriaus gamybos iki dizaino sprendimų, pvz., perforacijų ir gaminio užbaigimo.

 

Taip pat siūlomi skirtingų rinkos sektorių kursai, susitelkiant į konkrečias disciplinas, pvz., mūsų mažmeninei prekybai paruoštos pakuotės, parduotuvės rinkodara ir tvarumas.

„Labai dėkoju už produktyvius „Smurfit Kappa“ kursus. Jie buvo be galo informatyvūs. Pristatymais pasidalijau su savo komanda.“
Dalia, Pakuočių mokslininkė,                       „Kraft Food Egypt“

Produktai

Jūsų gaminius reklamuojančių ir apsaugančių tvarių pakuočių sprendimai.

Patyrinėkite mūsų produktus