Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovacijų dienos

​Inovacijų dienos – Jūsų vizijos pavertimas veiksmingu pakuotės sprendimu.

Mūsų inovacijų dienos padeda atverti akis, parodyti, ką įmanoma padaryti, ir pradėti bendrus plėtros projektus.

Inovacijų dienos yra pirmos klasės forumas, skirtas idėjoms plėtoti. Atitraukdami Jūsų komandą nuo kasdienės aplinkos padedame ją uždegti kūrybiškumu. Dienos trukmės seminare skirtingų lygių Jūsų įmonės darbuotojai turi galimybę diskutuoti apie savo reikalavimus ir pakuočių keliamus iššūkius.

Kaip savo gaminių rinkodaros specialistai, per inovacijų dienas specifinėmis žiniomis galite dalytis su mūsų pakuočių specialistais. Taip Jūsų vizija paverčiama veiksmingos pakuotės sprendimu.

"Inovacijų dienos suteikia galimybę pasimokyti vieniems iš kitų. Tai naudinga abiem verslo partneriams. Šios sesijos suteikia neribotas augimo ir bendradarbiavimo galimybes".

Inovacijų dienos Jūsų komandai suteikia galimybę realiu laiku bendradarbiauti su mūsų specialistais kuriant pakuotę, idėjas paverčiant pavyzdžiais, aptariant ir bandant. Tokiu būdu asmeninėje aplinkoje gaunate tikrus rezultatus.

Organizuojamos ir centralizuotos, ir vietinio lygmens inovacijų dienos. Jose dalyvauja įvairių dizainerių komandos.

Produktai

Jūsų gaminius reklamuojančių ir apsaugančių tvarių pakuočių sprendimai.

Patyrinėkite mūsų produktus