Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovacijų apdovanojimai

Pakuočių dizainą ir plėtrą apimanti verslo partnerystė.

Tikime, kad svarbu pripažinti savo pasiekimus inovacijų srityje ir jais džiaugtis. Siekdami to kiekvienais metais rengiame inovacijų apdovanojimų ceremoniją, kurioje dalyvauja klientai ir darbuotojai iš viso pasaulio. Pasitelkiant šūkį „Išraskime kartu“, šiais apdovanojimais sudaroma pagrindinė prielaida, kad mūsų pakuočių dizainas ir plėtra yra svarbūs tikros verslo partnerystės tarp tiekėjų ir klientų elementai.

Apdovanojimai teikiami pagal penkis sektorius:

  • vartojimo prekių pakuotės;
  • mažmeniniam pardavimui paruoštos pakuotės;
  • pramoninės pakuotės;
  • reklaminiai stendai;
  • specialūs taikymo būdai.

Pagrindinis mūsų tikslas – aptarnauti klientus. Todėl esame įsitikinę, kad būtent mūsų klientai turi vertinti ir nustatyti inovacijų apdovanojimų nugalėtojus.

    Per metus atskirose šalyse taip pat rengiami vietinės reikšmės inovacijų apdovanojimai ir vietinių klientų išrinkti nugalėtojai keliauja į didįjį finalą. Galutinius apdovanojimus iškilmingame renginyje teikia kviestinių klientų žiuri. Jų paprašoma kruopščiai įvertinti kasdien inovacijas kuriančių ir papildomos vertės klientams ir mūsų pačių organizacijai suteikiančių darbuotojų darbą ir juos apdovanoti.

Produktai

Jūsų gaminius reklamuojančių ir apsaugančių tvarių pakuočių sprendimai.

Patyrinėkite mūsų produktus