Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Parodos

​Mūsų inovacijų demonstravimas, žinių atnaujinimas ir atsiliepimų pateikimas vietoje.

Per metus dalyvaujame įvairiose parodose, kur galime pademonstruoti savo rinkos inovacijas.

Parodos – puiki galimybė bendrauti tiesiogiai ir prieiti prie specialistų, pamatyti inovacijas, jas aptarti ir vietoje gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Kiekviename renginyje visada dalyvauja įvairių specialistų, galinčių pasiūlyti žinių iš skirtingų sričių – nuo lentynoms skirtų pakuočių ir demonstravimo sprendimų iki mašinų sistemų.

Esame pramonės lyderis ir į pakuočių seminarus ir parodas siunčiame pranešėjus, kurie dalijasi pramonės ir rinkos žiniomis apie pakuočių technologijų, tiekimo grandinių, tvarumo ir kitas tendencijas. Čia demonstruojame išskirtines savo organizacijos priemones, pvz., „InnoBook“, ir kitas vertės pridedančias paslaugas.

Taip pat lankomės specialiose rinkos parodose, demonstruojame savo inovacijas ir nuolat atnaujiname žinias apie naujausius Jūsų rinkos reikalavimus.

 
 

Produktai

Jūsų gaminius reklamuojančių ir apsaugančių tvarių pakuočių sprendimai.

Patyrinkite mūsų produktus