Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Požiūris

Mūsų inovacijos procesas prasideda nuo Jūsų rinkos perpratimo.

Inovacijos glūdi mūsų genuose, o pagrindinis strategijos principas – mesti iššūkį nusistovėjusiai tvarkai. Mūsų požiūris į inovacijas grindžiamas vien tik rinka ir sutelktas į Jūsų problemų sprendimą. Ar tai būtų gaminių plėtra, procesų tobulinimas, ar Jūsų tiekimo grandinės optimizavimas – mūsų inovacijos procesas prasideda nuo Jūsų rinkos perpratimo.

Žinios, patirtis ir atsidavimas

Svarbiausias mūsų tikslas – aptarnauti klientus pasitelkiant savo darbuotojų atsidavimą ir kūrybiškumą. Mūsų darbuotojai orientuoti, gerai parengti, motyvuoti ir turi neprilygstamą kompetenciją pakuočių srityje – tai ir sudaro inovacijų pagrindą.

Inovacijų mokslas

Inovacijos turi būti grindžiamos ne nuojauta, o faktais. Todėl turime pagalbinį laboratorijų, įrenginių ir priemonių tinklą, padedantį kurti tikslą atitinkančius, rentabilius ir tvarius pakuočių sprendimus. Mūsų unikalios priemonės pagrįstos mokslinėmis žiniomis apie fizinį pakuočių funkcionavimą tiekimo grandinėje. Tai pavyko pasiekti kasmet išanalizuojant daugiau nei 15 milijonų pakuočių.

Tolesnė gaminių priežiūra

Pateikę savo gaminius žengiame toliau – teikiame savo klientams išsamius duomenis apie pakuotes ir analizę, kad būtų galima priimti kompetentingus sprendimus. Pavyzdžiui, ar žinote:

  • kiek jėgos reikia norint atidaryti dėžę?
  • kiek žalos galima padaryti apvyniojant ir įtempiant?
  • kaip išvengti žalos gaminiui, kai transporto priemonės važiuoja aplinkiniais keliais?

Mūsų požiūris į inovacijas parodo, kaip padedame savo klientams daugiau sutaupyti, parduoti, pasiekti didesnį efektyvumą ir optimizuoti jų pakuočių sprendimus.