Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Visuotinis aprūpinimas

Visuotino aprūpinimo tikslas – sukurti vientisą, tobulai veikiančią pirkimo grandinę, taikyti geriausią konkursų praktiką, kainodaros etalonus, atlikti rinkos tyrimus ir glaudžiai bendradarbiauti su skirtingomis pasaulio šalimis Europos ir Pietų Amerikos žemynuose.

Mes skatiname partnerystę su tiekėjais, siekdami sukurti geresnes sąlygas, rasti nestandartinius sprendimus ir tobulinti verslą.

Visuotinis aprūpinimas užtikrina įsigyjamų paslaugų, produktų ir žaliavų tiekimo patikimumą, saugumą ir atitikimą aplinkosaugos reikalavimams. Pagrindinės kategorijos: žaliavinis popierius, transportas, energetika, anglies dioksidas ir dažai.

Siekdami apibrėžti ir paskatinti taikyti geriausią praktiką visoje organizacijoje, valdome įvairius projektus skirtingose srityse, pavyzdžiui, atsarginių detalių ir šakinių krautuvų.

Pagrindinis mūsų dėmesys skiriamas ne vien kainai, bet ir tokiems ne mažiau svarbiems veiksniams kaip kokybė, patikimumas, pritaikomumas ir, žinoma, vartotojų pasitenkinimas. Mūsų tiekėjų patikimumas tampa vienu svarbiausių veiksnių, lemiančių tiekėjų pasirinkimą. Be to, nuolat atliekame tiekėjų auditą patikimumo atžvilgiu.

Pirkimo departamento darbuotojai paprastai turi finansų, technikos ir pirkimo / tiekimo išsilavinimą.

Pirkimo skyriuje dažnai yra laisvų vietų specialistams, įgijusiems inžinerijos ar prekybos mokslo laipsnį. Jie gali prisijungti kaip jaunesnieji projektų vadovai, veikiantys tarptautinėje aplinkoje.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Darbo sritys

​​Pardavimai ir marketingas

Tiek vietinių, tiek tarptautinių santykių su klientais plėtojimas ir palaikymas. (Daugiau)

Gamyba

Darbas sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, aukščiausios kokybės produktų pristatymas mūsų klientams laiku. (Daugiau)

Finansai

Svarbus vaidmuo atliekant įmonės strateginį ir biudžeto planavimą tvariai ateičiai. (Daugiau)

Dizainas ir inovacijos

Geriausias idėjas paversti realybe. (Daugiau)

Aptarnavimas

Nuo pirkimo ar personalo vadybos iki informacinių technologijų. (Daugiau)