Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pardavimai ir marketingas

Pardavimai

Mes, kaip pasaulinis pakuočių popieriaus pagrindu lyderis, savo produktus tiekiame daugelyje sričių pirmaujančioms įmonėms ir prekiniams ženklams. Darbas mūsų pardavimų skyriuje atveria didžiules galimybes dirbti su įvairiomis organizacijomis, rinkomis ir esamais produktais.

Darbas pardavimų skyriuje reikalauja komunikacijos įgūdžių:

  • bendraujant įvairiuose organizacijos lygiuose;
  • kuriant naujus produktus ir steigiant aptarnavimo centrus;
  • vedant derybas ir ruošiant naujas sutartis.

Darbas pardavimų skyriuje atveria puikias karjeros galimybes – nuo pakuočių pardavimų vietos klientams iki strateginių milijonines apyvartas pasiekiančių klientų pardavimų portfelio valdymo. Pardavimų skyriaus darbuotojai skirstomi į tris pagrindines grupes:

  • Verslo klientų vadybininkai: esamų ir naujų klientų aptarnavimas.
  • Verslo plėtros vadybininkai: naujų klientų paieška ir pritraukimas.
  • Pardavimų vadovai: vadovavimas pardavimų padaliniams vietos, šalies ir tarptautiniu mastu.

Marketingas

Darbas marketingo srityje reikalauja planavimo, kūrimo, įgyvendinimo ir valdymo įgūdžių – tiek įmonės vidinės, tiek išorinės komunikacijos srityse.

Vidinė komunikacija: mūsų darbuotojai – mūsų didžiausias turtas, todėl margetingo skyrius privalo rūpintis, kad įmonės darbuotojai visada būtų informuojami apie naujausius įvykius įmonėje ir rinkoje.

Išorinė komunikacija: klientų poreikių tenkinimas – mūsų įmonės prioritetas. Įsiklausydami į klientų norus, kuriame jų reikalavimus atitinkančius inovatyvius produktus. Glaudūs ir tvirti santykiai su visais suinteresuotais asmenimis leidžia efektyviai dalintis informacija.  

Pagrindinis marketingo skyriaus tikslas – suprantamas ir įtaigus mūsų verslo strategijos pateikimas įvairiose vykdomose kampanijose ir planuose, kurie daro teigiamą įtaką tikslinėms auditorijoms ir lemia mūsų verslo sėkmę. 

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?
Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Darbo sritys

Gamyba

Darbas sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, aukščiausios kokybės produktų pristatymas mūsų klientams laiku. (Daugiau)

Finansai

Svarbus vaidmuo atliekant įmonės strateginį ir biudžeto planavimą tvariai ateičiai. (Daugiau)

Dizainas ir inovacijos

Geriausias idėjas paversti realybe. (Daugiau)

Aptarnavimas

Nuo pirkimo ar personalo vadybos iki informacinių technologijų. (Daugiau)

Visuotinis aprūpinimas

Užtikrina įsigyjamų paslaugų, produktų ir žaliavų tiekimo patikimumą, saugumą ir atitikimą aplinkosaugos reikalavimams. (Daugiau)