Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Finansai

Stiprus finansų valdymas visą laiką buvo vienas pagrindinių mūsų įmonės bruožų.

Tai kertinis akmuo, kuris mums padėjo iš airiško kapitalo įmonės tapti pasauline pakuočių popieriaus pagrindu srities lydere.

Įmonės finansų departamentas apima pagrindinėje įmonės būstinėje veikiantį finansų skyrių ir visus finansų skyrius, veikiančius atskiruose fabrikuose. Finansų departamento komanda atlieka daug pareigų. Be pagrindinės atlieka dar ir šias funkcijas:

  • finansinės atskaitomybės sistemos kūrimas ir priežiūra;
  • naujausių tarptautinių atskaitomybės standartų (IFRS) stebėsena ir įgyvendinimas;
  • finansų politikos kūrimas ir techninių apskaitos problemų sprendimas;
  • santykių palaikymas ir bendradarbiavimas su išorinėmis audito įmonėmis.

Mėnesinių ir ketvirtinių finansinių ataskaitų ruošimas aukščiausiems vadovams ir generaliniams direktoriams yra pagrindinio finansų skyriaus, veikiančio pagrindinėje įmonės būstinėje, atsakomybė. Pagrindinis finansų skyrius taip pat atsakingas už prognozių teikimą ir metinio įmonės biudžeto sudarymą. Vadovaujantis išorinės atskaitomybės reikalavimais, pagrindinis finansų skyrius yra atsakingas už finansinės informacijos, pateikiamos mūsų įmonės ketvirtinėje rezultatų bei metinėje ataskaitose, kokybę. Bendradarbiaudamas su planavimo ir mokesčių skyriais, pagrindinis finansų skyrius atlieka reikšmingą vaidmenį sprendžiant įmonės plėtros galimybes, taip pat vadovauja atskiriems padalinių finansų skyriams. Panašiai veikia ir atskirų padalinių finansų skyriai. Skiriamos trys pagrindinės padalinių finansų skyrių funkcijos:

  • laiku teikti tikslius finansinius rezultatus (ir prognozes) su komentarais ir neatitikimų paaiškinimais.
  • padalinių finansų skyriuose išlaikyti tinkamą kontrolės sistemą, suderintą su bendrais įmonės atskaitomybės standartais. Siekiant užtikrinti, kad padaliniai turėtų tvirtą finansų sistemą, vidinė įmonės audito komanda padalinių finansų skyriuose nuolat atlieka tikrinimus.
  • teikti reikalingą informaciją ir pagalbą kitiems įmonės skyriams. Taip pat ruošti finansinių rezultatų ataskaitas, į kurias įtraukiami gamyklų efektyvumo rodikliai ir įmonės produktų gamybos planavimo išlaidos.

Fabriko finansų kontrolierius yra pagrindinis finansų komandos narys, atsakingas už:

  • apskaitos knygų ir įrašų priežiūrą;

  • gamybos finansinių ataskaitų ruošimą;

  • finansų kontrolę.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Darbo sritys

Pardavimai ir marketingas

Tiek vietinių, tiek tarptautinių santykių su klientais plėtojimas ir palaikymas. (Daugiau)

Gamyba

Darbas sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, aukščiausios kokybės produktų pristatymas mūsų klientams laiku. (Daugiau)

Dizainas ir inovacijos

Geriausias idėjas paversti realybe. (Daugiau)

Aptarnavimas

Nuo pirkimo ar personalo vadybos iki informacinių technologijų. (Daugiau)

Visuotinis aprūpinimas

Užtikrina įsigyjamų paslaugų, produktų ir žaliavų tiekimo patikimumą, saugumą ir atitikimą aplinkosaugos reikalavimams. (Daugiau)