Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Darbas su mumis

Raskite sau tinkantį darbą.

Sužinokite apie mūsų kultūrą. Išsiaiškinkite, ką iš tikrųjų reiškia būti mūsų komandos nariu. Tada savęs paklauskite, ką galiu pasiūlyti Aš?

Pagrindiniai principai:

Rūpinimasis klientais

Mes visada orientuojamės į savo klientų poreikius – nuolat teikiame novatoriškus, tvarius ir ekonomiškai efektyvius pakuočių popieriaus pagrindu sprendimus. Mūsų ilgalaikis tikslas – teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas visame pasaulyje. Tarptautiniai įmonės padaliniai, teikiantis pranašumą dizainas ir platus produktų pasirinkimas padeda siekti šio tikslo. 

Dėmesys darbuotojams

Mūsų darbuotojai – mūsų veiklos centras. Žinome, kad mūsų orientacija į klientus, novatoriškas požiūris, kūrybinės galimybės ir visa rinkos vertė priklauso nuo mūsų pasaulinės komandos. Žinodami, kokias pareigas užimsite mūsų versle ateityje, įsipareigojame ir toliau formuoti plataus profilio, įvairių kultūrų, tarptautines komandas.

Tvarus požiūris

Esame pasiruošę prisiimti socialinę atsakomybę ir ją stiprinti bendradarbiaudami su savo klientais, tiekėjais, darbuotojais, bendruomenėmis, su kuriais kartu kuriame verslą ir kartu plečiame akiratį.

Esminės vertybės:

Sąžiningumas

Vertiname nuoširdų ir paprastą bendradarbiavimą. Įsipareigojame verslą vykdyti teisingai, atsižvelgdami į visus suinteresuotus asmenis.

Lyderiavimas

Pas mus kiekvienas gali tapti lyderiu, nes mes visi atliekame labai svarbų vaidmenį versle. Mūsų akimis, lyderis yra tas, kuris siekia būti geriausiu ir gali daryti įtaką.

Komandinis darbas

Mes vertiname komandinį darbą ir savo darbuotojus skatiname dalytis idėjomis siekiant bendrų veiklos tikslų. Pozityviai ir sąžiningai tarpusavio bendradarbiavimo siekiantys komandos nariai įneša vertingą indėlį į mūsų verslą.

Inovacijos

Visada siekiame būti geriausi. Būti geriausiems – tai siūlyti inovatyvius sprendimus savo klientams. Kad išliktume geriausi, nuolat tobuliname savo gebėjimus. Galiausiai mes labai vertiname ir stebime kitus rinkos dalyvius, siekdami plėsti savo produktų pritaikymo galimybes. 

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?
Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Darbo sritys

Pardavimai ir marketingas

Tiek vietinių, tiek tarptautinių santykių su klientais plėtojimas ir palaikymas. (Daugiau)


Gamyba

Darbas sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, aukščiausios kokybės produktų pristatymas mūsų klientams laiku. (Daugiau)

 

Finansai

Svarbus vaidmuo atliekant įmonės strateginį ir biudžeto planavimą tvariai ateičiai. (Daugiau) 

 

Dizainas ir inovacijos

Geriausias idėjas paversti realybe. (Daugiau)

 

Aptarnavimas

Nuo pirkimo ar personalo vadybos iki informacinių technologijų. (Daugiau)

 

Visuotinis aprūpinimas

Užtikrina įsigyjamų paslaugų, produktų ir žaliavų tiekimo patikimumą, saugumą ir atitikimą aplinkosaugos reikalavimams. (Daugiau)