Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mokymasis ir tobulėjimas

Išmokite pirmauti su Smurfit Kappa.

Domitės, kaip tai pasiekti?

Mes siūlome novatorišką, motyvuojančią ir padedančią augti mokymosi aplinką.

Norint pradėti mokytis ar gilinti savo žinias, reikia įvairių mokymosi priemonių. Esame pasiruošę suteikti Jums visas darbui reikalingas mokymosi priemones. Žinios ir praktinė patirtis Jums padės atskleisti savo profesinį potencialą ir svarbias asmenines savybes, būtinas darbui ateityje.

Mes žinome, kad geriausiai išmokstama, kai teorinės žinios derinamos su praktika, todėl tik nuo Jūsų priklauso, kaip pasinaudosite mūsų siūlomomis galimybėmis. Prisiminkite… Jūsų ateitis – Jūsų rankose!

Naudodamiesi gautomis žiniomis, kelkite klausimus, teikite sprendimus, pasiūlykite ką nors naujo ir pamatykite, kaip toli su mumis galite žengti.

Studentų ir absolventų mokymosi ir tobulinimosi programos:

Mokymo kursai darbo ir nedarbo vietoje

Įgysite neįkainojamą patirtį dirbdami kartu su kvalifikuotais ir patyrusiais kolegomis, kurie stebės, kaip Jums sekasi, ir dalysis savo žiniomis su Jumis.

Individualus mokymas

Mūsų kuratoriai Jums padės ir patars įvairiose srityse, įgysite daugiau pasitikėjimo savimi.

Projektų grupės

Turėsite galimybę įsitraukti į vykdomus svarbius projektus ir reikšmingai prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Tarptautinė absolventų grupė

Ši grupė vienija asmenis, užimančius tokias pačias pareigas įvairiose pasaulio šalyse, ir padeda jiems keistis informacija, patirtimi ir karjeros galimybėmis.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Sutikite mūsų darbuotojus

Anja 100x120.jpgAnja
Absolventė stažuotoja  

Vokietija 

 

 

Srinath 120x120.jpg Srinath
 Studentas
 Nyderlandai/Indija