Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Studentams ir baigusiems studijas

Tapkime viena komanda. Prisijunkite prie Smurfit Kappa.

Sužinokite mūsų galimybes ir pradėkite savo karjerą šiandien.

Nesvarbu, ar Jūs tik ką baigėte studijas, ar vis dar studijuojate, mes siūlome plačias darbo galimybes visame pasaulyje.

Absolventai: kodėl turėtumėte prisijungti prie mūsų?

Taptumėte vienu iš daugiau nei 45 000 talentingos tarptautinės komandos darbuotojų, dirbančių 34-iose pasaulio šalyse.

Inovatyvių ir rinkoje pirmaujančių sprendimų siūlymas vietiniams ir tarptautiniams klientams. Sritys: finansų, valdymo, produktų kūrimo, pardavimų ir rinkodaros.

Jums bus suteikta galimybė mokytis ir tobulėti, lavinti savo įgūdžius, gebėjimus ir taip sustiprinti savo, kaip ateities lyderio, potencialą pasirinktoje darbo srityje. Darbo ir nedarbo vietoje rengiamų individualių mokymų, konsultuojamojo ugdymo ar mokymo kursų forma ir turinys gali skirtis, priklausomai nuo to, kurioje šalyje jie vykdomi. Sužinokite daugiau.

Platus mokymo programų pasirinkimas įvairiose pasaulio šalyse (Airija, Olandija, Didžioji Britanija)

Studentai: norite išsiskirti iš minios?

Mes Jums padėsime.

Pavargote nuo dokumentų tvarkymo ir kopijavimo ar kavos ruošimo?

Mes pasirūpinsime, kad studentai gautų labai vertinamą ir reikšmingą darbo patirtį – nesvarbu, ar tai būtų stažuotė, sezoninis darbas ar baigiamasis studijų darbas. Manome, kad tai puikus būdas geriau pažinti savo stipriąsias puses ir aiškiau suvokti savo ateities karjeros tikslus. Tuo pat metu mes mokomės iš Jūsų, ką galėtumėme daryti kitaip ar geriau, o ką turėtumėme tęsti.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Denise 120x120.jpgDenise
Rinkos tyrimų studentė Market
Singapūras 

 

Rónán 120x120.jpgRonanas

Absolventas stažuotojas 
Airija