Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Asmeninis tobulėjimas

Atraskite savo tikrą potencialą. Jūsų ateitis su mumis…

Siūlome Jums mokymosi ir tobulėjimo galimybes, kurios atneš naudos tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

Organizuojame įvairias vidines visiems organizacijos lygiams pritaikytas programas. Jos skirtos stiprinti Jūsų žinias ir ugdyti įgūdžius, siekiant bendrų veiklos tikslų. Mūsų glaudūs ryšiai su įvairiomis užsienio šalių verslo mokyklomis ir organizacijomis suteikia galimybę susipažinti su geriausia verslo patirtimi ir praktika.

Atsižvelgiant į darbuotojų poreikius, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo programos organizuojamos tiek regionuose, tiek tarptautiniu lygiu.

Mūsų mokymo centras rengia šias pagrindines mokymo programas:

  • Išplėstinė vadovavimo tobulinimo programa:

Mūsų įmonės aukščiausio lygio grupių vadovų rengiamos mokymo programos suburia įvairių lygių ir sričių vadovus iš užsienio. Siekiant ugdyti darbuotojų gebėjimus ir gilinti jų žinias, mokymo programos rengiamos tiek Smurfit verslo mokykloje, tiek kitose mokymo organizacijose.

  • Vadovų mokymo programa:

Mokymasis niekada nesibaigia net pačiuose aukščiausiuose lygiuose. Plėtojame glaudžius ryšius su daugeliu užsienio šalių verslo mokyklų ir galime pasiūlyti daug įvairių mokymosi programų aukščiausio lygio vadovams. Pavyzdžiui, tokiose mokyklose kaip Londono verslo mokykla (Didžioji Britanija), INSEAD verslo mokykla (Prancūzija) ir Purdue universitetas (JAV).

  • Generalinių direktorių kvalifikacijos kėlimo kursai:

Generalinių direktotių kvalifikacijos kėlimo kursai padeda įgyti naujų žinių ir įgūdžių, išnagrinėti savo ateities perspektyvas bei atrasti priemones savo vadovavimo stiliui tobulinti, siekiant pereiti į generalinio direktoriaus pareigas.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su profesionalais

Alvaro
Vykdomojo direktoriaus pavaduotojas

Ispanija ir Portugalija

 

 

Lina
Pirkimo vadybininkė
Švedija