Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Yelitze

Korporacijos administracinė kontrolierė

Venesuela

 

Kodėl dirbu „Smurfit Kappa“?

Dirbu „Smurfit Kappa“, nes tai yra tarptautinė bendrovė, suteikianti galimybių tobulėti įvairiose verslo srityse.  Čia darbuotojai gali pamatyti, kad augti profesinėje srityje įmanoma įvairiausiais būdais, galbūt tose srityse, apie kurias žmonės ir nepagalvoja.

Mano karjera bendrovėje

Bendrovėje įsidarbinau vidaus audito koordinatoriumi Lotynų Amerikos šalims: Venesuelai, Kolumbijai, Argentinai ir Meksikai. Gavau puikią progą susipažinti su įvairiausia bendrovės vykdoma veikla bei sutikti kitose šalyse dirbančius kolegas.  Tokioje darbo aplinkoje galėjome keistis idėjomis, tikslais ir darbais, padėjusiais man tobulėti profesinėje srityje.

Ką šiuo metu dirbu?

Dabar einu korporacijos kontrolieriaus pareigas ir esu atsakinga už „Smurfit Kappa“ centralizuotą bendrąją apskaitą Venesueloje. Mano darbas apima apskaitos ir atskaitomybės kontrolę, siekiant užtikrinti korporacijos reikalavimų, atitinkančių vietos įstatymus, laikymąsi. Svarbi mano pareigų dalis yra palankios aplinkos komandos narių mokymuisi sukūrimas.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“?

Nustokite apie tai galvotii! Imkite ir prisijunkite... patirkite darbo komandoje nuotykį ir tapkite „Smurfit Kappa“ dalimi!