Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Miki

Finansų kontrolierius, Švedija

 

„Dirbti „Smurfit Kappa“ apsisprendžiau dėl to, kad ji veikia ne vienoje pasaulio šalyje".

Karjeros kelias šioje kompanijoje

Pradėjau nuo vidaus ataskaitų pateikimo sistemos („Hyperion“ duomenų bazės) administratoriaus pareigų, tačiau netrukus tapau finansų kontrolieriumi pagrindinėje buveinėje Švedijoje.

Kuo šiuo metu užsiimate?

Dabar užimu finansų kontrolieriaus pareigas vienoje iš pavaldžiųjų įmonių Švedijoje. Įmonė specializuojasi ofsetinės spaudos medžiagų gamybos srityje.

Kokia patirtis „Smurfit Kappa“ kompanijoje Jus buvo įdomiausia?

Labai įdomi patirtis yra susitikimai su puikiais žmonėmis, dirbančiais šioje kompanijoje. Jei reikėtų išskirti vieną įvykį, paminėčiau Išplėstinę vadybos plėtros programą, kuri suteikė galimybę ir garbę susitikti su puikiais žmonėmis iš viso pasaulio.

Kokie kompanijos ateities planai?

Ateityje, tikėkimės, toliau siekti sėkmės ir užtikrinti kompanijos veiklos plėtrą.

Ką patartumėte svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“ kompanijoje?

Pirmyn!!!

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?
Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

 
Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.
Susipažinkite su kitais darbuotojais