Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Maksas

"Popierinės pakavimo medžiagos – tai ne tik rudos dėžės. Mano nuomone, „Smurfit Kappa“ gausite puikių iššūkių ir daug paramos".

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

  • Pirmojo kliento prielankumą pelniau būdamas 19 metų.
  • 2008 m. laimėjau „Toshiba Europe“ apdovanojimą už inovacijas.
  • 2010 m. laimėjau tvarumo apdovanojimą ir toliau tobulinau pakavimo medžiagas.
  • 2011 m. laimėjau tvarumo apdovanojimą ir toliau tobulinau verslą.

Dalyvavau 2011 m. pažangioje valdymo vystymo programoje. Tai buvo visiškai nauja patirtis, galimybė susipažinti su daugiau nei 25 kolegomis iš Europos ir Lotynų Amerikos bei įmonės vadovais.

Kaip atrodo darbo savaitė?

Visos savaitės skiriasi. Paprastai daug keliauju, maždaug 3–4 dienas per savaitę, 1–2 dienas dirbu kontoroje arba namuose. Keliauju aplankyti klientų ne vien tam, kad susitarčiau dėl kainų, bet ir pristatau naujus pakavimo sprendimus ir gaminius, renku informaciją apie jų tiekimo grandinę. Taip pat dirbu su savo vidaus pardavimo komanda, su plėtros komanda aptariu naujus projektus ir planus.

Laisvos darbo vietos

Susisdomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Susipažinkite su kitais darbuotojais