Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Maksas

Finansų kontrolierius

Vokietija

 

Kodėl pradėjau dirbti „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ pradėjau dirbti dėl dviejų pagrindinių priežasčių: tarptautinės aplinkos ir tvarios produkcijos. „Smurfit Kappa“ suteikė galimybių atlikti daug sudėtingų bei įvairiausių užduočių skirtingose šalyse bendrovėje, kurios struktūra yra decentralizuota ir kuri yra valdoma verslumo dvasia. Mano gyvenimo šūkis – niekada nenustoti mokytis, todėl mano atveju „Smurfit Kappa“ yra idealus darbdavys, suteikiantis įvairiausių tobulėjimo galimybių.

Mano karjera bendrovėje

Savo karjerą „Smurfit Kappa“ pradėjau pagal jų absolventų programą kontrolės ir finansų srityje. Dalyvaudamas 2 metus trunkančioje programoje, galėjau dirbti skirtinguose „Smurfit Kappa“ biuruose ir skirtinguose skyriuose, o tai padėjo įgyti vertingų žinių apie bendrovės struktūrą. Po dviejų įdomių ir sudėtingų metų, praleistų dirbant pagal absolventų mokymo programą, buvau paskirtas finansų kontrolieriumi viename iš mūsų biurų – esu atsakingas už kontrolės ir apskaitos skyrius bei vadovauju penkių žmonių komandai.

Kokia yra mano darbo savaitė?

Kiekviena savaitė yra skirtinga ir tai sudaro galimybių kelti sau iššūkius. Tai reiškia, kad nebūna tipiškų darbo savaičių, todėl darbas „Smurfit Kappa“ yra toks unikalus. Niekada neteks nuobodžiauti, o naujų sprendimų paieška bei naujų strategijų kūrimas visada įdomus.  

Kas laukia ateityje?

Mano tikslas – likti kontrolės ir finansų srityje bei dalyvauti įdomiuose projektuose visos grupės mastu. Darbas finansų srityje kitoje šalyje būtų įdomus iššūkis!