Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Martina

Martina 120x120.jpgEdco, Vykdomoji direktorė, Airija​

 

 
"20 metų „Smurfit Kappa“ dirbau kartu su labai talentingais, atsidavusiais, į klientą orientuotais, inovatyviais ir sąžiningais žmonėmis. Šiandien didžiuojuosi bent truputį prisidėjusi prie šios tarptautinės įmonės sėkmės".
 

Karjera „Smurfit Kappa“

1991 m. pasinaudojau absolventams skirtu pasiūlymu, paskui tapau „Smurfit“ leidybos ir dizaino padalinio rinkodaros direktore. Vėliau – Leidybos pagal sutartį ir įmonių dizaino padalinio vykdomąja direktore. 2000 m. perėjau dirbti į „Educational Company of Ireland“ („Edco“) pardavimo ir rinkodaros direktore, 2007 m. tapau operacijų direktore ir galiausiai – vykdomąja direktore 2008 m. Įmonės veikla yra labai įdomi, kelianti iššūkius ir dinamiška.

Ką šiuo metu darote?

Šviečiamosios literatūros versle yra daug iššūkių tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Vis didesnį vaidmenį atlieka informacinės ir komunikacinės technologijos. Itin svarbu tinkamai valdyti perėjimo nuo spausdintinio formato prie skaitmeninio procedūras, būtina užtikrinti, kad esame tam pasiruošę, tačiau neskubėti. Taip pat reikia pasirūpinti, kad leidinys būtų suderinamas su bet kuria studento naudojama platforma ar įrenginiu. Ir toliau stengiuosi užtikrinti aukštos kokybės medžiagos, skirtos mokymo programos, leidimą Airijos rinkai bei ieškau tinkamų tarptautinių galimybių „Edco“.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

Buvo keletas momentų. Man labiausiai įstrigo:

  • kai buvau paskirta „Educational Company of Ireland“ vykdomąja direktore ir tapau tiesiogiai atskaitinga „SKG“ grupės vykdomajam direktoriui Gary Mc Gann;
  • kai „EdcoDigital“ gavo skaitmeninės medijos apdovanojimą už geriausią 2010 m. el. mokymo programą;
  • kai „Edco“ gavo „Smurfit Kappa Ireland“ metų įmonės apdovanojimą 2002 ir 2005 m.;
  • kai 1996 m. laimėjau metų pardavimo direktorės apdovanojimą.

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

Būkite pasiruošę sunkiai dirbti, susidurti su iššūkiais, įsipareigoti ir atsiduoti darbui. Mainais dirbsite ambicingoje, sąžiningoje, apie ateitį galvojančioje organizacijoje, kurioje darbuotojai yra labai vertinami ir remiami.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Meet more of our people

Hear about being part of our global team

Meet more of our people

Edco

Svetainė