Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Markas

​Inovacijų ir plėtros vadovas

Nyderlandai

"Labai didžiuojuosi, būdamas šios puikios ir pirmaujančios komandos nariu."

 

Kodėl dirbu „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ Nyderlanduose atlikau vieną iš savo universiteto stažuočių. Man tai buvo puiki patirtis, o lyginant su kitomis stažuotėmis, „Smurfit Kappa“ buvo pati geriausia ir įdomiausia bendrovė bei pramonės sritis. Aistra, su kuria darbuotojai dirba savo darbą, bei jausmas, kad esi vertinamas komandos narys, prisidėjo prie mano didžiulio noro dirbti „Smurfit Kappa“.

 

Mano karjera bendrovėje

2002 m. pradėjau dirbti procesų inžinieriumi, o 2007 m. tapau plėtros ir kokybės skyriaus vadovu. 2011 m. tapau vadovaujančio personalo nariu ir šiuo metu esu atsakingas už šių skyrių veiklą: plėtros, kokybės, vandens valymo įrenginių, inžinerijos, sveikatos, saugos, aplinkos ir kokybės bei tvarumo ir energijos.

Kokia yra mano darbo savaitė?

Dėl mano darbo įvairovės bei projektų, kuriuose dalyvauju, gausos, kiekvieną savaitę dalyvauju susitikimuose su projektų vadovais ir proceso inžinieriais, kuriuose aptariame, kaip apžvelgti bei tvarkyti visus projektus. Taigi, daugiau nei pusė susirinkimuose ir atliekant kitą veiklą praleisto laiko yra skiriama kasdieniam darbui su žmonėmis bei problemų sprendimui.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ yra puiki bendrovė dirbti! Tai organizacija, kurioje dirba puikūs žmonės, o geros idėjos ir iniciatyvos yra sveikintinos ir palaikomos. Kartą tapęs komandos nariu, nebenorėsi jos palikti!