Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Lina

​Pirkimo vadybininkė, Švedija

 

 

  
"Labai lengva matyti savo įnašą į įmonės tikslų įgyvendinimą ir veiklos rezultatus".

 
 
 
  

Kodėl pradėjote dirbti „Smurfit Kappa“?

Užaugau Piteo ir norėjau, baigusi mokslus ir padirbėjusi užsienyje, grįžti namo. „Smurfit Kappa“ – didelė, puikiai veikianti įmonė, garsėjanti sąžiningu elgesiu su darbuotojais, todėl ją ir pasirinkau. Mane sudomino galimybė prisiimti didelę atsakomybę ir vykdyti sudėtingas užduotis tarptautiniu mastu. Tai buvo puiki proga išbandyti darbą, kurio labai norėjau ir kuriam tikau (buvau įgijusi techninį ir verslo ekonomikos magistro laipsnį).

Ką šiuo metu darote?

Su komanda dirbame norėdami savo skyrių paversti į tokį, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas ilgalaikiams, papildomą vertę kuriantiems ir rentabiliems sprendimams. „Smurfit Kappa Kraftliner“ tiekimo skyrius yra nepriklausomas ir turi patariamąją funkciją. Darbas turi būti atliekamas profesionaliai, laikantis galiojančių įstatymų, taisyklių ir etikos. Mes vadovaujame visiems įmonės komerciniams procesams, ir mano prioritetai yra efektyvios darbo eigos paieškos, derybų, sutarčių rengimas ir sudarymas, tiekėjų valdymas ir vertinimas bei medienos masės, biodegalų žaliavų, logistikos ir energetikos sričių rinkos analizė. Šie veiksmai yra susieti su vienkartinėmis, itin pelningomis investicijomis.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ sukuriama teigiama, mokytis skatinanti atmosfera, visi pasirengę tau padėti ir suteikti paramą. Aš greitai gavau svarbių, reikšmingų, itin atsakingų užduočių, todėl šiandien man labai lengva matyti savo įnašą į įmonės tikslų įgyvendinimą ir veiklos rezultatus.

Asmeninio tobulėjimo galimybės yra geros. „Smurfit Kappa“ yra tarptautinė grupė, taigi galima gerokai praplėsti savo akiratį. Dirbant su įvairių sričių specialistais iš skirtingų šalių galima pasisemti naudingos patirties ir įkvėpimo.

2008 m. buvau išėjusi motinystės atostogų. Jų metu supratau, kaip naudinga dirbti tėvus gerbiančioje įmonėje, kurios vadovai supranta ir vertina šeimyninio gyvenimo teikiamą naudą. Motinystės atostogų metu gavau visą reikalingą paramą bei įgijau naujų gebėjimų, už kuriuos mane pagyrė grįžus į darbą.

Kokie Jūsų ateities planai?

Esu smalsi iš prigimties, todėl ir toliau mėginsiu maksimaliai išnaudoti savo žinias ir sukauptą patirtį. Man tiesiog būtina bendradarbiauti ir dirbti drauge su kitais įmonės darbuotojais, kad matytume bendrą vaizdą ir pasiektume kaip įmanoma geresnius rezultatus. Darbas glaudžiai bendradarbiaujant su maloniais kolegomis, kurie taip pat kaip ir aš yra pasiryžę siekti gerų rezultatų, įkvepia. Svarbių, reikšmingų užduočių bus visuomet, ir kol aš jausiu, kad galiu prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo ir kartu išmokti ką nors nauja, tol būsiu motyvuota.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais