Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Julija

 Stažuotoja, Vokietija

 

"Būdama absolventė stažuotoja „Smurfit Kappa“ kasdien išmokstu ką nors naujo".

.

 

  

Kodėl pradėjote dirbti „Smurfit Kappa"?

Dirbdamas „Smurfit Kappa“ pardavimo skyriuje kasdien bendrauji su įvairių veiklos sričių klientais. Tai buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl nusprendžiau čia dirbti, nes greito vartojimo prekėmis prekiaujančios įmonės negalėjo pasiūlyti tokios įvairovės. Man taip pat patinka, kad dažnai parduodame individualius pakavimo sprendimus, kurie būna sėkmingi tik tuo atveju, kai „Smurfit Kappa“ komanda ir kliento komanda dirba išvien. Bendradarbiavimas su kolegomis tarptautiniu mastu taip pat yra naudingas dalykas.

„Smurfit Kappa“ įmonės kultūra yra atvira ir orientuota į komandą. Labai lengvai prisitaikiau prie naujos darbo aplinkos, greitai susipažinau su bendradarbiais ir pradėjau sėkmingai atlikti man pavestas užduotis, lengvai pritapau ir įsiliejau į komandą.

Kuris Jūsų darbo „Smurfit Kappa“ aspektas labiausiai patinka?

Labiausiai patinka įvairovė. Kiekviena diena vis kitokia, kiekvienas „Smurfit Kappa“ padalinys skiriasi, kiekvienas klientas vis kitoks... Man niekada nebūna nuobodu, nuolat sužinau ką nors nauja. Taip pat patinka daug keliauti. Jau spėjau padirbėti keliuose įmonės padaliniuose Europoje ir įgijau daug vertingos patirties.

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

Manau, kad lankstumas yra svarbiausia savybė norint sėkmingai dirbti ir kilti karjeros laiptais „Smurfit Kappa“. Darbas su kolegomis skirtinguose padaliniuose kitose šalyse ir labai įvairūs klientai reikalauja gebėjimo greitai prisitaikyti ir suprasti darbo ypatumus.

Dirbant pardavimo srityje taip pat būtini komandinio darbo įgūdžiai. Nemažai kasdienių užduočių atliekamos koordinuojant veiksmus su kitais padaliniais šalies arba tarptautiniu lygmeniu, tai labai naudinga ir įdomu.

Jei este lankstus, atviras, smalsus, mėgstate dirbti komandoje, bendrauti su kolegomis kitose šalyse – „Smurfit Kappa“ kaip tik Jums!

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais