Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Joanna

Joanna 120x120.pngPardavimų ir marketingo direktorė, Ispanija ir Portugalija

 

„Smurfit Kappa“ skatina verslumo dvasią, o vadovybėje visada atsiras vietos turintiems idėjų ir pasiruošusiems jas pristatyti“.

 

Didžiuojuosi sulaukusi dvidešimties metų darbo „Smurfit Kappa“ kompanijoje jubiliejaus. Savo dvidešimties metų patirtį nuo pat prisijungimo pagal „Smurfit Kappa“ vadybos absolventų stažuotojų programą 1991 m. vertinčiau kaip labai teigiamą. Per šiuos metus man netrūko nei iššūkių, nei paramos ir supratimo, buvo nuolat užtikrinamas reikiamas instruktavimas ir mokymai, tad galėjau tobulinti savo profesinius gebėjimus.

Kodėl pasirinkote „Smurfit Kappa“ kompaniją?

Studijuodama ekonomiką Dubline (Dublino universiteto koledže) užsibrėžiau tikslą patekti į aukščiausio lygio daugianacionalę kompaniją, kurioje galėčiau siekti ilgalaikės karjeros. „Smurfit Kappa“ (tuo metu ji vadinosi „Jefferson Smurfit“ grupė) buvo viena iš lyderių Airijoje, tad ji atsidūrė mano prioritetų sąrašo pradžioje.

Kaip atrodo Jūsų darbo savaitė?

Mano darbo savaitė būna kupina įvairių įdomių iššūkių. Kas ketvirtį susitinku su visų atstovybių pardavimo direktoriais, kas mėnesį vyksta mano komandos pasitarimai, mėnesinės apžvalgos kartu su generaliniu direktoriumi bei vykdomojo komiteto posėdžiai, susitikimai su didžiausiais klientais ir svarbių klientų vadybininkais, reguliarūs susitikimai su visos Europos pardavimo komandomis. Aš taip pat dalyvauju projektuose, susijusiuose su inovacijų diegimu organizacijoje, bei projektuose, kurie skirti mažmeninės prekybos atstovams ir daugiausia susiję su prekybinėms lentynoms tinkamų pakuočių tobulinimu ar siekiais įtikinti rinktis gofruotojo kartono padėkliukus vaisiams ir daržovėms vietoj įprastų daugkartinio naudojimo plastikinių dėžių ir padėklų.

Kiekviena savaitė vis kitokia, ir tai yra didžiausias darbo „Smurfit Kappa“ kompanijoje pranašumas. Kai darbotvarkė ne tokia intensyvi, visuomet svarstau, kokios naujos idėjos galėtų lemti teigiamus pokyčius mūsų padalinio veikloje. Dėmesys kiekvienam komandos nariui ir jų instruktavimas, nuolatinio profesinio tobulėjimo užtikrinimas yra viena iš mano užsibrėžtų užduočių ir ji suteikia tikrai daug malonumo.

Ką patartumėte svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“ kompanijoje?

Pradėjus dirbti „Smurfit Kappa“ kompanijoje – šaunioje kompanijoje! – labai svarbu būti imliam ir plačių pažiūrų, taip pat pasiryžusiam visapusiškai susipažinti su visomis šio verslo subtilybėmis prieš siekiant kilti karjeros laiptais. Būtent tai, ką sugebėsite išmokti nuo pat pirmų dienų, taps tvirtu tolesnio Jūsų tobulėjimo kompanijoje pagrindu. „Smurfit Kappa“ skatina verslumo dvasią, o vadovybėje visada atsiras vietos turintiems idėjų, kaip sustiprinti verslą. Žinoma, ne visos idėjos bus iškart priimamos, tad atkaklumas ir veržlumas lems labai daug. Pozityvus požiūris neabejotinai padės kurti gerus santykius su kolegomis ir vadovais. Šioje grupėje turime puikių žmonių komandą, tad greitai įsitraukti į darbą visuose lygmenyse yra tikrai nesunku. Gebėjimas dirbti grupėje tikrai padės, o jei dirbsite Europoje, puikūs bendravimo įgūdžiai irgi bus svarbūs.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.

Susipažinkite su kitais darbuotojais