Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Herwinas

​Europos tiekimo grandinės ir pakuočių vystymo vadybininkas, Nyderlandai

 
 
„Smurfit Kappa“ suteikė iššūkių ir galimybių parodyti, ką sugebu, bei išnaudoti savo potencialą".


 

Ką šiuo metu darote?

Europos tiekimo tinklo ir pakuočių vystymo vadybininkas dar gali būti vadinamas techniniu sąskaitos vadybininku. Tai reiškia, kad esu atsakingas už visus (techninius) projektus, vykdomus vienam ar keliems svarbiausiems „Smurfit Kappa“ klientams Europoje. Projektų būna įvairių: inovacijos, vystymas, išlaidų optimizavimas, tvarumas.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

Kol kas labiausiai įsiminė kartu su komanda ir „Smurfit Kappa“ darbuotojais laimėtas 2011 m. „Unilever“ tvarumo apdovanojimas. Jis parodo, kad glaudžiai bendradarbiauti ir dirbti su klientu kaip su partneriu apsimoka.

Kaip atrodo darbo savaitė?

Daug skrydžių! O jei rimtai, susitinku su svarbiausiomis suinteresuotomis šalimis „Smurfit Kappa“ ir „Unilever“ įmonėse. Dirbti su svarbiausiu klientu reiškia, kad reikia kruopščiai atsižvelgti į kai kuriuos dalykus, tiek kalbant apie projektą, tiek apie bendravimą. Vadovauju tarptautiniams projektams, rengiu inovacijų dienas, teikiu techninę informaciją klientams. Kadangi tiekiame produkciją „Unilever“ padaliniams visose Europos šalyse, keliauti tenka išties nemažai.

Kokie Jūsų ateities planai?

Tikiu, kad „Smurfit Kappa“ man pasiūlys galimybę tobulėti tiek kaip specialistui, tiek kaip asmeniui. Užbaigiau tarptautinę praktiką bei pažangią valdymo vystymo programą, todėl nekantriai laukiu kito etapo.

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

Iš pirmo žvilgsnio popierinių ir kartoninių pakuočių verslas neatrodo labai patraukliai, bet suteikite jam progą. Pamatysite, kad tai labai įvairiapusė ir dinamiška pramonės šaka. Kadangi „Smurfit Kappa“ yra rinkos lyderė, dirbti šioje tarptautinėje įmonėje yra puiki galimybė. Kitaip tariant – pirmyn!

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais