Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Eugenija

Žmogiškųjų išteklių koordinatorė, Europa 

 

"Daugiausia pasitenkinimo suteikia tai, kad dirbu daugiakultūrėje aplinkoje, keliauju po Europą ir turiu progą bendrauti su talentingais ir protingais žmonėmis".

 
 
 

Ką šiuo metu darote?

Šiuo metu koordinuoju skirtingų šalių padalinių žmogiškųjų išteklių skyrių veiklą tokiose srityse kaip atlyginimas ir socialinės garantijos, valdymo vystymas, darbo santykiai. Padedu žmogiškųjų išteklių skyrių vadovams taikyti geriausią praktiką ir užtikrinti, kad kiekvienas žmogiškųjų išteklių skyrius savo veikla remtų įmonės verslą.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

Daugiausia pasitenkinimo suteikia tai, kad dirbu daugiakultūrėje aplinkoje, keliauju po Europą ir turiu progą bendrauti su talentingais ir protingais žmonėmis. Taip pat galimybė pradėti naujus projektus įvairiose srityse bei gerinti žmogiškųjų išteklių skyrių veiklą.

Kaip atrodo darbo savaitė?

Kadangi dirbu prie įvairių projektų, pavyksta išvengti rutinos: susitikimai, bendravimas su kitų grupės padalinių kolegomis, kelionės ir sudėtingos bei įdomios užduotys, kurias turime atlikti greitai ir veiksmingai.

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

Pirmyn! Jūsų laukia paramos negailintys ir darbui atsidavę bendradarbiai bei karjeros galimybės Europoje ir Lotynų Amerikoje. Galite neabejoti, kad už sunkų darbą ir rodomą entuziazmą bus atlyginta.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais