Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dennis

Pardavimų ir rinkodaros direktorius, Nyderlandai
 
"Turėkite svajonę ir siekite ją įgyvendinti, nes „Smurfit Kappa“ rasite visas galimybes tai padaryti".

 

 

Kodėl pradėjote dirbti „Smurfit Kappa“?

Atėjau dirbti į „Smurfit Kappa“, kad būčiau didelės tarptautinės įmonės, turinčios kelis produkcijos tiekimo tinklus, dalis. Anksčiau dirbau verslo konsultantu, taigi domėjausi įvairiomis verslo sritimis. Norėjau praplėsti turimą patirtį ir išbandyti savo jėgas kokią nors produkciją gaminančioje įmonėje, gofruotasis kartonas buvo būtent tai, ko ieškojau. Atėjęs dirbti į „Smurfit Kappa“, nustebau, kiek daug popieriaus ir kartono sunaudojama. Gofruotasis kartonas naudojamas beveik kiekvienoje įmonėje ar tiekimo grandinėje. Kartono rūšių įvairovė yra tiesiog stulbinanti, o ir pats gamybos procesas įspūdingas.

Taip pat ieškojau įmonės, kurioje galėčiau tobulinti savo vadovavimo gebėjimus, „Smurfit Kappa“ buvo geriausias pasirinkimas.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

Daugiausia pasitenkinimo suteikė jausmas, kad mane, olandą, priėmė Belgijos padalinio darbuotojai. Tuo metu perėjau iš kitos „Smurfit Kappa“ įmonės, esančios Nyderlandų šiaurinėje dalyje, į įmonę Belgijoje. Nors kalbame ta pačia kalba (olandų, flamandų), tačiau yra kultūrinių skirtumų, prie kurių prisitaikyti yra tikras iššūkis. Dar vienas darbo Europoje veikiančioje ar tarptautinėje (kaip „Smurfit Kappa“) įmonėje pranašumas – galimybė dirbti su žmonėmis iš įvairių šalių. Tai labai naudinga patirtis. Dirdamas šį darbą jos semiuosi kiekvieną dieną.

Kokie Jūsų ateities planai?

Kadaise mano svajonė buvo tapti vienos iš mūsų įmonių pardavimų direktoriumi. Prieš užimdamas dabartines pareigas,5 metus dirbau pardavimų direktoriumi kitoje įmonėje ir maniau, kad pasiekiau savo svajonę. Šiandien turiu naujų planų, todėl ateityje norėčiau sėkmingai dirbti dabartinį darbą ir įgyvendinti naują svajonę. Šioje įmonėje tai įmanoma.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais