Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Denise

Rinkos tyrimų studentė, Singapūras​

 
 

„Svarbus darbo praktikos „Smurfit Kappa“ grupės atstovybėje pranašumas buvo galimybė dalyvauti įdomiame ir kompanijai naujame projekte bei prisiimti nemažą dalį atsakomybės už jo rezultatus“.

 

 

Kas Jus paskatino pildyti paraišką dėl praktikos „Smurfit Kappa“ grupėje?

Pateikiau paraišką dalyvauti „Farmleigh Fellowship“ programoje ir nurodžiau, kad mane domina su švietimu susijęs darbas. „Smurfit Kappa“ grupė yra viena iš šios programos rėmėjų. Aš buvau pakviesta į pokalbį dėl praktikos „Edco“ kompanijoje ir galiausiai atrinkta dalyvauti šioje programoje.

Kas Jums atliekant praktiką patiko labiausiai?

Gyvenimo ir darbo Singapūre patirtis bei žinojimas, kad mano pasiekimai darbo praktikos metu gali teigiamai paveikti kompanijos veiklą.

Kokie Jūsų profesiniai ir asmeniniai tikslai?

Mano tikslas – dirbti tokioje aplinkoje, kur netrūksta iššūkių ir kur galėčiau nuolat ko nors išmokti. Man patinka į rezultatus orientuotas ir tobulėti skatinantis darbas, galimybė siūlyti savo idėjas ir būti kūrybingai. Ypač domintų darbas airiško kapitalo įmonėje užsienyje, kurioje turėčiau galimybę taikyti savo sukauptas žinias ir įgūdžius.

Ką patartumėte kitiems studentams, siekiantiems darbo praktikos „Smurfit Kappa“ grupės įmonėse?

Būkite savimi. Nuo pat pradžių įsitikinau, kad būtent tai ir yra svarbiausia. Visi žinome, kad reikia daug ir pasiaukojamai dirbti, tai, be abejo, pasakytina ir apie „Smurfit Kappa“ grupę. Svarbiausia, ką supratau savo trumpalaikio darbo „Edco“ kompanijoje metu – asmeninės savybės ir nuoširdumas nelieka neįvertinti. Svarbu pademonstruoti gebėjimą mąstyti netradiciškai ir kūrybingai, turėti puikių organizacinių įgūdžių. Principingumas ir sąžiningumas yra pagrindiniai veiksniai. Ypač vertinama, kai pastarosios savybės puikiai dera su pasiaukojimu, sunkiu darbu ir natūraliu žinių troškimu.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.

Susipažinkite su kitais darbuotojais