Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Danielis

Studentas, Airja

 

"Labai rekomenduoju „Smurfit Kappa“ bet kuriam studentui, norinčiam pasisemti itin vertingos patirties".

 

 

Kodėl „Smurfit Kappa“?

Norėjau dirbti įmonėje, kuri suteiktų reikalingos patirties informacinių technologijų sektoriuje, kad padidinčiau savo galimybes susirasti gerą darbą po mokslų Talagto technologijų institute. Rezultatas buvo daug geresnis nei tikėjausi. Atlikau praktiką vienoje didžiausių visame pasaulyje pripažintų įmonių. Įgijau daug darbo kompiuteriu patirties ir naujų gebėjimų, kurie labai pravers ateityje, kai ieškosiu darbo baigęs mokslus.

Kuris Jūsų darbo „Smurfit Kappa“ aspektas labiausiai patiko?

Man labiausiai patiko susidurti su naujomis problemomis ir jas sėkmingai išspręsti. Net jei kartais nepavykdavo, visuomet sužinodavau ką nors nauja.

Apibūdinkite savo darbą trimis žodžiais.

Įdomus, informatyvus ir smagus.
 

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

„Kappa“ grupė yra labai profesionali ir puiki vieta dirbti. Tai ideali įmonė, jei norite gauti naudingos patirties. Su Jumis elgsis sąžiningai ir pagarbiai, ne kaip su pašaliniu. Tai viena iš geriausių darboviečių, kuriose man yra tekę dirbti, todėl labai rekomenduoju „Smurfit Kappa“ studentams ar kitiems asmenims, trokštantiems įgyti naudingos patirties.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais