Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Konoras

Kodėl prisijungiau prie "Smurfit Kappa"? 

Kai aš augau, mano tėvas ir senelis dirbo kompanijoje kuri visą laiką turėjo stiprų prekės ženklą Airijoje. Mano dėmesį traukė apčiuopiama verslo aplinka ir plačios galimybės.

Mano karjera kompanijoje:

Kompanijos absolventų programoje aš dirbau 5 metus Pamainos vadovo pozicijoje Airijoje. Vėliau persikėliau į Jungtinę Karalystę ir 4 metus dirbau gorfruotojo kartono fabrike Vykdomojo vadovo pareigose. Po to grįžau į Airija ir 2001 metais tapau Vykdomojo direktoriaus pavaduotoju. 2003 metais tapau Generaliniu direktoriumi Killeen gofruotojo kartono fabrike. Po kompanijų susijungimo, 2007 metais as buvau paskirtas į Generalinio direktoriaus pareigas SK Dublin fabrike.

Ką šiuo metu veikiu:

Kontroliuoju veiklą, tvirtinu investicijas, gerinu veiklos efektyvumą!

Kaip atrodo darbo savaitė?

Mano kaip Generalinio direktoriaus pagrindinis vaidmuo yra prižiūrėti ir kontroliuoti verslą. Strateginiame lygmenyje tai susiję su vadovų komandos formavimu, pardavimų strategija ir reikiamų resursų priskyrimu, kad didintume efektyvumą. Kasdieniniame gyvenime tai reiškia, kad mes judame teisinga kryptimi ir didiname efektyvumą kiekvieną mėnesį. 

Kokie ateities planai?

Paskutiniai keletas metų buvo pilni iššūkių, konkrečiai Airijoje jie buvo labai rezultatyvūs. Darbuotojų tarpe vyravo pasiekimų versle nuotaikos, kai jie galėjo prisidėti prie atliktų patobulinimų. Gebėjimas išlaikyti ir sustiprinti šį supratimą bus kertinis akmuo per ateinančius 5 metus.

Ką patartumėrte kandidatui svarstančiam galimybe prisijungti prie kompanijos?

Skirtingai nuo studijų ir mokslų, jūsų patirtys "Smurfit Kappa" grupėje ne visą laiką bus paaiškinamos akademiniame ar loginiame lygmenyje.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais