Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ciara

Grupės apskaitininkė

Airija

„Smurfit Kappa“ yra ambicinga, į augimą orientuota organizacija, dedanti pastangas darbuotojų sėkmei užtikrinti ir padedanti bendruomenei.“

 

Kodėl pradėjau dirbti „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ pradėjau dirbti tada, kai grupė buvo tik ką susijungusi su savo varžove „Kappa“ ir ruošėsi pirminiam viešam akcijų siūlymui. Pradėjau dirbti grupėje, nes jaučiau, kad turėsiu galimybę dirbti iššūkių kupinoje darbo aplinkoje ir augančioje kompanijoje.

Mano karjera bendrovėje?

Šiuo metu dirbu grupės apskaitininke Dublino pagrindinės buveinės finansų skyriuje. 2011 m. išvykau į komandiruotę į Majamio pagrindinę buveinę, kur dirbau finansų viceprezidento Lotynų Amerikai padėjėja. Išmokau labai daug. Sužinojau apie mūsų verslą Lotynų Amerikoje ir turėjau galimybę apsilankyti gamyklose Kolumbijoje, Venesueloje, Argentinoje ir Meksikoje.

Kas laukia ateityje?

„Smurfit Kappa“ vyrauja tvirta švietimo ir darbuotojų tobulinimo kultūra. Noriu tobulėti dalyvaudama vidiniuose mokymuose bei dirbdama kasdienius darbus, tikėdamasi pakilti karjeros laiptais.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“?

Norėčiau patarti kiekvienam, vertinančiam galimybę dirbti įvairų darbą organizuotoje, į komandinį darbą orientuotoje, aplinkoje apsvarstyti karjeros galimybes „Smurfit Kappa“. Čia suteikiama proga dirbti savo sektoriuje pirmaujančioje bendrovėje, kuri yra orientuota į darbuotojų sėkmę.