Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Anna

Europos klientų aptarnavimo skyriaus vadovė, Nyderlandai

 

"Jei norite dirbti tarptautinėje įmonėje ir tobulėti, ateikite į „Smurfit Kappa“.

Karjera kompanijoje

Būdama absolventė stažuotoja dirbau viename „Smurfit Kappa“ popieriaus fabrike Nyderlanduose. Po kelių mėnesių atsirado laisva vieta ir pradėjau dirbti jaunesniąja techninio aptarnavimo vadybininke Lenkijos rinkai. Per trejus metus klientų techninio aptarnavimo srityje dalyvavau daugelyje klientams skirtų projektų, ieškojau problemų sprendimų, kuriuos būtų galima įgyvendinti bet kurioje operacijoje. Vėliau dalyvavau įgyvendinant standartizavimo projektą, skirtą nustatyti, kiek ir kaip sutaupyti. Nuo tada analizuoju esamą įmonės situaciją ir koordinuoju standartizavimo procedūras.

Kas suteikė daugiausia pasitenkinimo dirbant „Smurfit Kappa“?

Galiu paminėti keletą dalykų. Darbas su tarptautine profesionalų komanda suteikia puikią progą išmokti naujų dalykų ir įgyti naudingos patirties.

Daugiausia pasitenkinimo gaunu, kai, norėdama padėti klientui, ilgai ir sunkiai ieškau tinkamo sprendimo ir galiausiai jį randu. Nuostabus jausmas išgirsti žodį „ačiū“.

Be to, dalyvausiu „Smurfit Kappa“ pažangioje valdymo vystymo programoje. Įgyvendinant šią programą, kiekviena komanda vykdo specifinį projektą, kuris neretai labai skiriasi nuo įprastų kasdienių užduočių. Šis metodas meta rimtą iššūkį darbuotojams, kurie turi domėtis ir stengtis suprasti įvairias įmonės veiklos sritis.

Ką patartumėte žmogui, svarstančiam galimybę įsidarbinti „Smurfit Kappa“?

Jei norite dirbti tarptautinėje įmonėje ir tobulėti, ateikite į „Smurfit Kappa“. Turėsite pakankamai iššūkių, o dirbti niekada nebus nuobodu. Jei žinote, ko norite, ir norite dirbti pakuočių popieriaus pagrindu gamybos srityje, tuomet nėra geresnės vietos už įmonę, pirmaujančią šioje srityje Europos ir Lotynų Amerikos rinkose.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais