Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Anja

Absolventė stažuotoja, Vokietija

 
 

„Jei esi lankstus, atviras pokyčiams, trokšti žinių, mėgsti komandinį darbą ir į karjerą žvelgi iš tarptautinės perspektyvos, „Smurfit Kappa“ kompanija kaip tik tau!“

 
 

Kokia patirtis buvo vertingiausia stažuotės „Smurfit Kappa“ kompanijoje metu?

Visada džiaugiuosi galėdama išspręsti kokią nors problemą ar atsakyti į kolegos klausimą remdamasi tuo, ką išmokau stažuotės metu. Kai prieš aštuonis mėnesius pradėjau darbą „Smurfit Kappa“ kompanijoje, apie pakuotes ir gofruotąjį kartoną nežinojau beveik nieko – o dabar jau tikrai šį bei tą išmanau! Be abejo, dar turėsiu daug ko išmokti, tačiau stažuotė padėjo puikius pagrindus ir suteikė žinių, kurios praverčia kasdien.

Kokie darbo „Smurfit Kappa“ kompanijoje aspektai Jums patinka labiausiai?

Labiausiai mane džiugina įvairovė. Skirtinga kiekviena diena, kiekviena „Smurfit Kappa“ gamykla, kiekvienas klientas kitoks... Niekada nenuobodžiauju ir nuolat ko nors išmokstu. Man taip pat patinka, kad tenka daug keliauti. Dirbau jau keliose gamyklose skirtingose Europos šalyse ir įgijau daug vertingos patirties.

Ką patartumėte svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“ kompanijoje?

Jei esi lankstus, atviras pokyčiams, trokšti žinių, mėgsti komandinį darbą ir į karjerą žvelgi iš tarptautinės perspektyvos, „Smurfit Kappa“ kompanija kaip tik tau.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.

Susipažinkite su kitais darbuotojais