Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ką darome

Pakuotės

Kuriame, gaminame ir tiekiame pakuotes popieriaus pagrindu, skirtas mūsų klientų gaminiams pakuoti, reklamuoti ir apsaugoti. Kiekvienais metais visame pasaulyje pagaminame daugiau kaip 10,5 milijardo m2 pakuočių iš gofruotojo kartono ir esame pagrindiniai tiekėjai masyviojo, lankstomojo kartono ir kartoninių vamzdžių rinkose.

Skaitykite daugiau apie pakuotes

Perdirbimas

Teikiame perdirbimo sprendimus siekdami užtikrinti, kad mūsų klientų kartonas ir popierius būtų perdirbamas atsakingai, efektyviai ir patikimai. Per metus visame pasaulyje perdirbame apie 6,8 milijono tonų rūšiuotosios makulatūros.

Sužinokite daugiau apie perdirbimą

Popierius

Gaminame įvairiausių rūšių popierių, daugiausia skirtą pakavimo, spaudos ir rašymo tikslams. Mūsų pasauliniai bendri popieriaus ir kartono pajėgumai yra apie 7 milijonai tonų per metus.

Sužinokite daugiau apie popierių

Miškininkystė

Mums priklauso daugiau kaip 100 000 hektarų pasaulio miškų. Mūsų miškų turto valdymas grindžiamas tvarios plėtros principais ir skatina ekonomikos augimą, atsakingą gamtinių išteklių naudojimą ir socialinės lygybės puoselėjimą.

Sužinokite daugiau apie miškininkystę