Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Patikimas ir atsakingas perdirbimas

​Patikimas

 

Mūsų integruota struktūra ir uždaras kontūras ir tiekėjams, ir klientams teikia patikimą, tvarią ir garantuotą rūšiuotosios makulatūros rinką.

Kadangi turime strategiškai išdėstytų perdirbimo vietų tinklą, savo transportu iš bet kurios vietos galime surinkti atskirą ir supakuotą popierių ir pristatyti į vieną iš fabrikų apdoroti.

Visas surinktas popierius ir kartonas pakartotinai išvalomas, apdorojamas ir iš jų vėl gaminamas popierius ir kartonas. Tokiu būdu pademonstruojamas tikras uždaro kontūro principas.

Atsakingas

Tvarumas yra neatsiejama mūsų verslo strategijos dalis, kuri atsispindi mūsų prisiimtoje atsakomybėje už darbuotojus, gaminius ir aplinką.

 

Esminę svarbą teikiame sveikatai ir saugumui, kokybei ir aplinkos apsaugai. Esame įsipareigoję:

  • iki minimumo sumažinti rizikas sveikatai ir saugumui; 
  • teikti aukštos kokybės gaminius ir paslaugas;
  • mažinti savo veiklos daromą poveikį aplinkai.

Siekiant šių tikslų visa ko pagrindas yra darbuotojų samda, ugdymas, motyvavimas ir išlaikymas.