Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Perdirbimas

Pasaulinis popieriaus ir kartono perdirbėjas, teikiantis įvairias perdirbimo ir surinkimo paslaugas.

Per metus perdirbame maždaug 6,8 milijono tonų rūšiuotosios makulatūros 15-oje šalių. Mūsų integruota struktūra ir uždaro kontūro principas užtikrina, kad Jūsų popierius ir kartonas bus perdirbamas atsakingai, efektyviai ir patikimai.

Mūsų perdirbimas

Perkame ir rūšiuojame makulatūrą ir iš viešojo, ir iš privataus sektoriaus organizacijų ir kuriame tiksliai Jūsų reikalavimus atitinkančius perdirbimo sprendimus.

Daugiau apie mūsų perdirbimą

Kokybės standartai

Aiškiai nustatome kokybės standartus ir pripažįstame Europos popieriaus pramonininkų konfederacijos (Confederation of European Paper Industries) sąraše pateikiamas standartines rūšiuotosios makulatūros klases.

Skaitykite daugiau apie kokybės standartus

Uždaro kontūro perdirbimas

Visą popierių ir kartoną galima surinkti, pakartotinai išvalyti, per maždaug 14 dienų perdirbti ir vėl gaminti popierių ir kartoną. Tokiu būdu pademonstruojamas tikras uždaro kontūro principas.

Sužinokite daugiau apie uždaro kontūro perdirbimą

Patikimas ir atsakingas perdirbimas

Kadangi esame integruotas pakuočių popieriaus pagrindu gamintojas, ir tiekėjams, ir klientams siūlome patikimą, tvarią ir garantuotą rūšiuotosios makulatūros rinką.

Sužinokite daugiau apie patikimą ir atsakingą perdirbimą