Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Uždaro kontūro perdirbimas

Kaip integruotas gamintojas, turime unikalią galimybę būti Jūsų gaminio dalimi per visą jo gyvavimo ciklą.

Visos pakuotės popieriaus pagrindu yra 100% perdirbamos. Visas gofruotojo, masyviojo ir ankstomojo kartono pakuotes galima surinkti, pakartotinai išvalyti, per maždaug 14 dienų perdirbti ir vėl gaminti dėžes. Tokiu būdu pademonstruojamas tikras uždaro kontūro principas.

Gyvavimo ciklo etapai

Popieriaus gamyba: mūsų popieriaus fabrikai gamina popierių iš pirminių ir perdirbtų plaušų. Šie plaušai gaunami iš mūsų pačių rūšiavimo ir miškininkystės veiklos ir perkami iš trečiųjų šalių.

Pakuočių perdirbimas: mūsų pakuočių fabrikuose gofruotasis ir masyvusis kartonas gaminamas daugiausia iš nuosavo popieriaus. Jis paverčiamas pakuotėmis ir pristatomas mūsų klientams, kad galėtų transportuoti, apsaugoti ir reklamuoti savo gaminius visoje tiekimo grandinėje.

Perdirbimas: perdirbimo procesas prasideda tada, kai panaudotos pakuotės surenkamos (daugiausiai iš mažmenininkų), išrūšiuojamos ir pristatomos į vieną iš mūsų fabrikų, kur yra pakartotinai apdorojamos ir vėl gaminamas popierius.

Štai kaip sukuriame uždarą kontūrą.

Visuose gyvavimo ciklo etapuose turime pakankamai patirties, kompetencijos ir atsidavimo, kad galėtume tvariu būdu tiekti tvarius gaminius.