Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Popierius

Žaliavinis popierius

Visų sluoksnių popieriaus kokybės kuriamos ir gaminamos daugiausiai gofruotajam kartonui gaminti.

Sužinokite daugiau apie žaliavinį popierių

Ilgaplaušis maišų popierius

Iš 100% pirminių plaušų pagamintas popierius skirtas maišams ir krepšeliams gaminti. Daugiausiai naudojamas pramoniniams produktams, kuriuos reikia itin greitai pildyti.

Skaitykite daugiau apie maišų popierių

Lankstomasis kartonas

Iš 100% perdirbtų plaušų gaminamas kartonas, skirtas lankstomojo kartono pakuotėms gaminti.

Lansktomojo kartono produktai

Masyvusis kartonas

Iš 100% perdirbtų plaušų pagamintas kartonas skirtas aukštos gramatūros masyviojo kartono pakuotėms gaminti ir grafiniams darbams.

Peržiūrėkite masyvaus kartono gaminius

Ilgaplaušis glazūruotas popierius

Mechaniškai glazūruotas ilgaplaušis popierius yra tvirtas, lygus ir blizgus. Pateikiamas rumbėto arba lygaus formato ir skirtas įvairiems tikslams.

Sužinokite daugiau apie glazūruotą popierių

Šerdžių kartonas

Kelių sluoksnių kartonas gaminamas iš 100% rūšiuotosios makulatūros. Naudojamas įvairiai paskirčiai, kai spauda nėra pagrindinis reikalavimas.

Šerdžių kartono produktai

Medienos masė

Balinta kietos medienos ilgaplaušė masė gaminama iš 100% FSC® sertifikuotų plaušų ir yra ideali žaliavinė medžiaga popierinių servetėlių gamybai.

Sužinokite daugiau apie medienos masę

Ilgaplaušis popierius

Iš 100% pirminių plaušų gaminamas itin didelio atsparumo vyniojamasis ir prekybos krepšeliams skirtas popierius.

Sužinokite daugiau apie ilgaplaušį popierių

Spausdinimo ir rašymo popierius

Pasitelkiant šarminę technologiją iš visiškai bechlorės balintos medienos masės gaminamas popierius skirtas spaudos ir rašymo tikslams.

Spausdinimo ir rašymo popieriaus produktai