Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Kokybė ir gaminių tobulinimas

Kompetencija, patirtis ir atsidavimas – sėkmingos pakuotės.

Kokybė ir gaminių tobulinimas yra mūsų kasdienių darbų sąrašo viršuje. Glaudžiai bendradarbiaujame su Jumis, kad kartu galėtume rasti geriausius ir efektyviausius sprendimus, patenkinančius Jūsų kartonui ir pakuotėms keliamus reikalavimus.

Dirbame 6 pagrindinėse srityse:

  • Gaminių tobulinimas;

  • Techninis klientų aptarnavimas;

  • Kokybė;

  • Gaminių sauga;

  • FSC/PEFC sertifikavimas;

  • Specifikacijų standartizavimas.

3 mūsų laboratorijos – tvirtas sėkmingų gaminių tobulinimo procesų pagrindas.

Piteå, Švedija

Ši laboratorija daugiausia dėmesio skiria gaminių inovacijoms ir naujų popieriaus klasių kūrimui.

Roermond, Nyderlandai

Ši laboratorija daugiausia dėmesio skiria techniniam klientų aptarnavimui ir naujų gaminių pristatymui į rinką.

Facture, Prancūzija

Ši laboratorija sertifikuota kaip gaminių saugumo bandymo vieta ir daugiausia dėmesio skiria su maistu suderinamų gaminių kūrimui.

FSC ir PEFC

Pripažįstame ir naudojame 2 pagrindines tarptautines miškų sertifikavimo schemas – Miškų valdymo tarybos (Forest Stewardship Council) ir Miškų sertifikavimo patvirtinimo programą (Programme for the Endorsement of Forest Certification). Skaitykite daugiau