Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Žaliavinis popierius

Pasaulinė fabrikų sistema siūlo įvairiapusišką pakuočių pramonei skirto popieriaus asortimentą.

Mūsų Europos ir Lotynų Amerikos fabrikų sistema leidžia patenkinti nuolat kintančius poreikius – siūlome plataus asortimento aukštos kokybės popierių, kurį papildo neprilygstamos paslaugos.

Popieriaus klasės

Mūsų klasių asortimentas apima rudą ir baltą ilgaplaušį ir perdirbtą popierių, taip pat perdirbtą ir pusiau cheminį vidinio gofruotojo kartono sluoksnio popierių.

Patyrinėkite mūsų popieriaus klases

Kokybė ir gaminių tobulinimas

Turime 3 laboratorijas ir geriausių pramonės specialistų komandą – kokybė ir gaminių tobulinimas yra mūsų kasdienis rūpestis.

Skaitykite daugiau apie kokybę ir gaminių tobulinimą

Fabrikai ir procesai

Reguliariai stebime, kontroliuojame ir geriname savo žaliavines medžiagas, procesus, įrenginius ir bazines kainas, kad galėtume patenkinti klientų poreikius.

Sužinokite daugiau apie fabrikus ir procesus

Pardavimai ir tiekimo grandinė

Siekiame gyventi savo klientų pasaulyje, kad galėtume geriau suprasti jų popieriaus ir pakuočių poreikius, išlaikyti aukščiausią paslaugų lygį ir pateikti aukščiausios kokybės vertę.

Atraskite daugiau apie pardavimus ir tiekimo grandinę