Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Fabrikai ir procesai

​Šiuolaikiniai, itin efektyvūs ir atsakingi popieriaus fabrikai.

Reguliariai stebime, kontroliuojame ir geriname savo žaliavines medžiagas, procesus, įrenginius ir bazines kainas. Šis požiūris mums padeda žengti rinkos priešaky ir patenkinti Jūsų poreikius.

Mūsų įsipareigojimai aplinkai, bendruomenėms, kuriose dirbame, ir darbuotojų gerovė yra patys svarbiausi dalykai. To siekiame tvariai naudodami išteklius, atsakingai elgdamiesi ir nuolat telkdami dėmesį į sveikatą bei saugumą. Skaitykite daugiau apie tai, ką mums reiškia tvarumas. Daugiau apie tvarumą

Europa

Valdome patogiose Europos vietose įkurtus 4 fabrikus, kurie pagamina maždaug 1,6 milijono tonų rudo ir balto ilgaplaušio popieriaus ("kraftliner"). 15-oje perdirbimo fabrikų per metus pagaminame maždaug 2.7 milijonus tonų perdirbto žaliavinio popieriaus. Dėl to esame pirmaujantys žaliavinio popieriaus gamintojai Europoje.

Lotynų Amerika

Skirtingose Lotynų Amerikos vietose valdome 2 ilgaplaušio popieriaus ("kraftliner") fabrikus ir 10 perdirbto popieriaus fabrikų, kurie pagamina maždaug 1.1 milijonų tonų žaliavinio popieriaus.

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų fabrikus, naudokitės vietos ieškikliu. Vietos ieškiklis

Popierius: faktai ir skaičiai

​Europa:

  • ilgaplaušio popieriaus fabrikai

  • 15 perdirbto popieriaus fabrikų

  • 1,6 mln. tonų ilgaplaušio popieriaus

  • 2.7 mln. tonų perdirbto ir gofruotojo popieriaus

Lotynų Amerika:

  • 2 ilgaplaušio popieriaus fabrikai

  • 10 perdirbto popieriaus fabrikai

  • 1.1 milijonų tonų ilgaplaušio popieriaus

  • 0.3 milijonų tonų kito popieriaus ir kartono

  •  

Susijusios nuorodos:

Popieriaus gaminiai

Kokybė ir gaminių tobulinimas

Pardavimai ir tiekimo grandinė