Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuočių gamyba

​Pasaulinis pakuotės popieriaus pagrindu kūrimo, gamybos ir tiekimo lyderis.

Tiekiame įvairius pakuočių popieriaus pagrindu sprendimus iš daugiau nei 370 vietų Europoje ir Lotynų Amerikoje. Šis tinklas leidžia mums glaudžiai bendradarbiauti su savo klientais vietoje ir suteikia kompetencijos ir patirties pasauliniu lygiu.

Daugiau kaip 95% mūsų gaminių gaminami tiksliai pagal klientų reikalavimus, tad turime pakankamai patirties, kad galėtume pateikti visų įmanomų dydžių, formų ir išbaigtumo popierines pakuotes.

Pakuotės iš gofruotojo kartono

Svarbiausia mūsų rinka – gofruotojo kartono pakuotės. Jų kiekvienais metais pagaminame apie 10,5 milijardo m2, kurių 75% tenka Europai, 25% – Lotynų Amerikai.

Pakuotės iš masyviojo ir lankstomojo kartono

Kasmet pagaminame daugiau kaip 300 000 tonų masyviojo ir lankstomojo kartono pakuočių. Taigi esame masyviojo kartono pakuočių rinkos lyderis Europoje ir trečias pagal dydį lankstomojo kartono pakuočių gamintojas.

Popieriniai maišai

Esame trečias pagal dydį popierinių maišų gamintojas Lotynų Amerikoje, kur per metus pagaminame daugiau kaip 300 milijonų maišų.

Kartoniniai vamzdžiai

Esame pastebimas Europos kartoninių vamzdžių rinkos dalyvis – pagaminame daugiau kaip 25 milijonų vamzdžių per metus.

Dėžės su maišeliu viduje (Bag-In-Box)

Esame itin aktyvus dėžių su maišeliu viduje pakuočių rinkos dalyvis – pagaminame daugiau kaip 120 milijonų tokių pakuočių Europoje ir Lotynų Amerikoje. Taip pat esame pasaulinis šio tipo pakuotėms skirtų čiaupų tiekimo lyderis.

Ar žinote, kad:

  • ​kiekvienais metais pagaminame daugiau kaip 26 milijardus pakuočių visame pasaulyje,
  • tai prilygsta 73 milijonams pakuočių per dieną.