Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuočių inovacijos

Rinkoje pirmaujantys tyrimų, plėtros ir inovacijų ištekliai.

Turime pakankamai žinių, kompetencijos, išteklių ir įrenginių, kad galėtume kurti ir išbandyti įvairaus sudėtingumo pakuočių dizainą.

Mūsų požiūris

Inovacijos yra mūsų verslo gyvybinės jėgos šaltinis, priklausantis nuo naujų idėjų, kylančių iš mūsų darbuotojų atsidavimo ir kūrybiškumo, plėtojimo. 35-iose šalyse turime daugiau nei 700 dizainerių, šimtus techninių darbuotojų, inžinierių ir projektų vadovų, turinčių kompetencijos, patirties ir atsidavimo kurti išties įkvepiančias pakuotes. Skaitykite daugiau...

 

Visa grupė inovacinių įrankių, skirtų pakuočių efektyvumui optimizuoti

Inovacijos turi būti grindžiamos faktais, o ne nuojauta, todėl norėdami jas įgyvendinti pasitelkiame įvairias unikalias priemones.

  • "Paper to Box": nustato tinkamiausią popieriaus kompoziciją, kuri atitiktų Jūsų pakuočių poreikius.

  • "Pack Expert": nustato tikslų stiprumo, kurio reikia Jūsų pakuotei, lygį.

  • "InnoBook": pasaulinė pakuočių dizaino tipų, kuriuos galima parinkti pagal Jūsų pakuočių reikalavimus, duomenų bazė.

 

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins Jūsų pardavimus

Savo Nyderlandų plėtros ir vystymo centre galime atkurti mažmeninės prekybos ir tiekimo grandinės sąlygas ir tokiu būdu užtikrinti, kad Jūsų pakuotės būtų efektyvios visuose lygmenyse.

  • Popieriaus efektyvumas: mechaninės ir fizinės savybės, įtakojančios popieriaus elgseną kartone ir gamybos procese.

  • Kartono efektyvumas: įprasto kartono savybės, įskaitant lenkimą 3 taškuose (3 Point Bending), kraštinės (Edge Crush Test) ir plokščiąjį (Flat Crush Test) suspaudimą.

  • Vienos pakuotės efektyvumas: įprastų pramonės bandymų asortimentas, pvz., dėžės suspaudimo ir kritimo bandymai, mūsų unikalūs bandymai, pvz., laikymo ranka stiprumas, padėkliuko sukimo ir pakrypimo bandymai.

  • Sukrovimo efektyvumas: padėklų su pakuotėmis efektyvumo vertinimas pasitelkiant sandėliavimo, sandėlio tvarkymo ir transportavimo sąlygų imitavimą.

  • Mažmeninės prekybos efektyvumas: mažmeninės prekybos aplinkos imitavimas, kai pakuotės, prieš tiekiant į rinką, dedamos į lentynas šalia konkurentų gaminių, kad būtų galima palyginti dizainą.