Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Open the future

Mūsų pasaulinė prekės ženklo kampanija „Open the future“ atskleidžia „Smurfit Kappa“ pasiaukojimą dėl savo klientų verslo augimo, būnant iniciatyviems, išklausant klientą ir nepaliaujamai siekiant teikti ypatingą naudą, lemiančią vartotojų prekių ženklų pasirinkimą.

Siekiant padėti išspręsti realias klientų problemas, ši kampanija remiasi pasauline įmonės patirtimi pakuočių, popieriaus gamybos ir tvarumo srityse, bei giliu klientų verslo supratimu.

Sužinokite daugiau apie "Open the future" mūsų trumpame prekės ženklo filmuke:

 

Naujoji strategija sutelkta į klientų verslo augimą pasitelkus įžvalgumą ir inovacijas, atspindi nuolatinę kovą dėl prekių ženklų savininkų, siekiant laimėti svarbiausiomis akimirkomis, kai pirkėjai renkasi vienus prekių ženklus, o ne kitus. Įgyvendinant šią strategiją bus parengta iki šiol pakuočių pramonėje negirdėta giliausių įžvalgų programa, visame pasaulyje bus steigiamas naujas klientų patirties vertinimo centrų tinklas.  

Kampanija „Open the future“ yra įgyvendinama naudojant naują ir dinamišką mikrosvetainę, kurioje eilė vaizdo įrašų rodo, kaip klientai visame pasaulyje, bendradarbiaudami su „Smurfit Kappa“, kuria inovatyvius sprendimus, padedančius pasiekti komercinę sėkmę. Naujoje mikrosvetainėje galite apsilankyti adresu www.openthefuture.info, kurios turinys yra nuolat pildomas bei atnaujinamas visus metus.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success.