Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

​Mūsų įsipareigojimas veikti tvariai

Tvarumo ataskaita 2017

„Smurfit Kappa“ žengia dar vieną žingsnį į priekį tvarumo tikslų link, išleisdama vienuoliktą tvarumo ataskaitą. Ši ataskaita rodo mūsų pažangą penkiose pagrindinėse srityse (miško, klimato kaitos, vandens, atliekų ir žmonių) bei siekiant ambicingų 2020 m. tvarumo tikslų.

Atsisiųskite ataskaitą

Kilmės patvirtinimo grandinė

Mūsų sertifikuota Kilmės patvirtinimo grandinė - tai Jūsų tvarios ir atsekamos pakuočių tiekimo grandinės garantas. Kiekvienoje sąskaitoje rasite mūsų antspaudu žymimą įrodymą. Sužinokite, kaip sertifikuota kilmės patvirtinimo grandinė gali padėti Jūsų verslui.

Sužinokite daugiau

​Sužinokite daugiau apie "Smurfit Kappa"

„Open the future“

Žiūrėkite mūsų pasakojimus apie inovacijas, pažangų mąstymą ir bendradarbiavimą bei sužinokite, kaip mūsų pakuočių sprendimai gali padėti Jūsų verslui.

Apsilankykite openthefuture.info

„SupplySmart“

Pasitelkus „SupplySmart“ ir sukūrus visapusiškai optimizuotą pakuotės sprendimą, „Bike Fun International“ dviračius pakuoja dukart greičiau ir dvigubai mažesniais kaštais.

Sužinokite daugiau

Dizaino iššūkis

Kviečiame dizainerius, konstruktorius, išradėjus ir kūrybiškai mąstančius žmones dalyvauti mūsų naujame „Better Planet Packaging“ dizaino iššūkyje ir atrasti inovatyvias popieriaus pagrindo alternatyvas kasdien naudojamoms biologiškai neskaidžioms pakuotėms. Pasirengę priimti iššūkį?

Dalyvaukite

Karjera

Ar esate studentas, ar baigęs studijas, ar patyręs profesionalas - praplėskite savo akiratį ir praturtinkite profesinę karjerą kartu su mumis.

Sužinokite daugiau

​Naujienos ir aktualijos

;