Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Spotřebitelský řetězec

Spotřebitelský řetězec nám pomůže zajistit, že zdroje vláknitých surovin, které potřebujeme a na kterých jsme závislí, jsou odpovědně spravovány a my můžeme zákazníkům poskytnout udržitelným způsobem vyrobené produkty, které potřebují.

 
Cíle

Naším cílem je přispívat k udržitelně spravovanému lesnictví (tj. žádná nelegální těžba, dřevo udržitelného původu) a podněcovat zlepšování v ekosystémech a biodiverzitě. Naše možnost označit všechny naše obalové produkty zákazníkům zaručuje udržitelný původ našich surovin pro vlákna a naše procesy.

Klíčové téma /cíl

Původ vlákna

  •  Původ vlákna Od roku 2015 budou všechna vyrobená a zakoupená vlákna uznána spotřebitelským řetězcem dle FSC®, PEFC nebo SFI. Minimálním požadavkem je, že vlákno
    musí mít udržitelný původ. 

Certifikace hotových výrobků

  • Od roku 2015 bude přes 90 % našich papírových obalů označeno jako uznané spotřebitelským řetězcem dle FSC®, PEFC nebo SFI.