Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Strategie dodavatelského řetězce

​Úzce se zákazníky spolupracujeme na výrobě udržitelných obalových řešení.

Inovativní spolupráce se zákazníky v oblasti udržitelnosti má dva hlavní aspekty:

Udržitelný původ obalů

Poskytujeme zákazníkům spolehlivou záruku, že dodaný obal je vyroben maximálně udržitelným způsobem.

  • 100% přírodní: Všechny papírové obaly se vyrábějí z přírodních a obnovitelných surovin.
  • 100% recyklovatelné: Všechny papírové obaly jsou 100% recyklovatelné a biologicky odbouratelné, takže na skládku se nemusí dostat ani jedna krabice.
  • Spotřebitelský řetězec: Naším cílem je to, že spotřebitelský řetězec bude používat pouze materiály pocházející z dobře udržovaných lesů, kontrolovaných zdrojů, recyklovaných materiálů nebo z kombinace těchto materiálů.

Udržitelné návrhy 

Navrhujeme obaly tak, abychom minimalizovali množství použitého materiálu a zároveň optimalizovali výkonnost v celém dodavatelském řetězci prostřednictvím přesného výpočtu co nejlepšího uspořádání na paletách kvůli úspoře prostoru. Tak můžeme my i naši zákazníci snížit spotřebu surovin, omezit jízdy auty a předejít poškození produktů.

Proto jsme vyvinuli řadu inovativních nástrojů, které nazýváme „InnoTools“, pro optimalizaci výkonnosti našich obalů.

Vývojové středisko

Naše vývojové středisko v Nizozemsku nabízí nejmodernější zařízení, které nám umožňuje testovat a vyhodnocovat každou část životního cyklu obalu.

Čtěte více o vývojovém středisku

Úspěchy

Systematické úsilí, jež vynakládáme společně s našimi partnery při dosahování našich cílů v oblasti udržitelnosti, nám i nadále přináší vynikající veřejné uznání.

Čtěte více o našich úspěších