Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Ocenění

​Systematické úsilí, jež vynakládáme společně s našimi partnery při dosahování našich cílů v oblasti udržitelnosti, nám i nadále přináší vynikající veřejné uznání. 

Rádi se podělíme o některé příklady tohoto uznání našich úspěchů v oblasti udržitelnosti.

 

Smurfit Kappa vyhrála cenu dodavatele společnosti Unilever v kategorii "Vítěz v oblasti udržitelnosti".

Slavnostní předání s názvem "Partner to Win" se konalo v Londýně. Soutěž byla zaměřena na významné příklady partnerství v kategoriích inovace, obchodní integrace, udržitelnost životního prostředí a vyvýjející se trhy. (Čtěte více v anglické verzi...)

Smurfit Kappa byla oceněna společností Coca-Cola jako zodpovědný dodavatel.

V roce 2011 pořádala společnost Coca-Cola Enterprises (CCE) druhý ročník  Supplier Sustainability Summit and Awards Ceremony, kam byli pozváni všichni její klíčoví dodavatelé. Ocenění bylo předáno těm dodavatelům, kteří významně přispěli k obchodnímu úspěchu společnosti.  (Čtěte více v anglické verzi...)